Full Moon 57/2016

Full Moon 57/2016 - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Full Moon 57/2016.pdf


Chcete si knihu přečíst?Full Moon 57/2016 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Full Moon 57/2016 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obálku prvního vydání magazínu Full Moon v roce 2016 zdobí božská ruka legendárního Milese Davise. Letos uplyne rovné čtvrtstoletí od předčasného skonu výjimečného hudebníka, kterému je v novém čísle věnován rovný tucet stran. Jeho tvorbu rozebírají respektovaný novinář Ondřej Konrád, člen nastupující jazzové generace, saxofonista (a pedagog) Jakub Doležal a Karel Veselý, který se věnuje Davisovu koketování s hip hopem. K tématu patří také recenze posledního dílu Davisových The Bootleg Series, preview filmu Miles Ahead, který zakončoval nedávný filmový festival v New Yorku, a rozhovor s důležitým Davisovým spolupracovníkem Marcusem Millerem. Full Moon do roku 2016 vstupuje v renovované podobě, navýšené o celých šestnáct stránek. Zdvojnásobil se rozsah některých rubrik, upravena je struktura čísla a přibyla také stránka shrnující aktivity platformy Full Moon Forum, která bude od začátku roku 2016 zaštiťovat veškeré vydavatelské a promotérské aktivity magazínu. Spolu s Full Moonem #57 tak 5. ledna vychází první CD slovenské trojice Inheritance, které skupina pokřtí 18. února na koncertě v pražském klubu Basement. Na sobotu 20. února se pak chystá další z populárních Gram Bazaarů, tentokrát v plzeňském kulturním centru Papírna. Hlavní náplní lednového vydání magazínu jsou rozhovory – (nejen) o debutových albech hovoří Dominik Zezula, leader projektu Děti mezi reprákama, a skupina Ghost of You, na otázky redaktorů odpovídaly také stálice světové hudební scény Adrian Belew (Talking Heads, King Crimson), Anton Newcombe ze skupiny The Brian Jonestown Massacre a členové skupin Tortoise či Two Gallants. Dalším dílem pokračuje také průběžný seriál o producentech na současné hudební scéně, v hlavní roli tentokrát s Martinem Přikrylem (The Prostitutes, Apollinaire nebo The Mods). V kratších textech jsou rozebrány aktuální počiny Boba Dylana a Johna Calea, sekce věnované knihám, komiksům a filmům se pyšní rozšířeným rozsahem a přibyla také rubrika věnovaná důležitým televizním seriálům. Recenzní stránky otevírá tradičně album měsíce, kterým se stala novinka kalifornského písničkáře Ty Segalla, z dalších hodnocených titulů je třeba zmínit nová alba skupin Tortoise, Savages, Tindersticks nebo Fat White Family. Zastoupena jsou také alba Grimes, Björk, Lubomyra Melnyka a kapel Chvrches či Saviours nebo silná čtveřice domácích počinů – Děti mezi reprákama, Stinka, The Prostitutes a Dunajská vlna. Jedním z hlavních textů čísla je reportáž ze spřáteleného holandského festivalu Le Guess Who?, široká sekce reportů obsahuje i vzpomínky na koncerty Chelsea Wolfe, Beach House, Deerhunter, Ariela Pinka nebo Róisín Murphy. Full Moon #57 uzavírají tradičně sloupky, také v částečně obměněné sestavě.


...on 57/2016 Nakladatel: Kyeo Shows EAN: ISBN: Popis: 1× kniha, brožovaná, 96 stran, česky Rozměry: 22 × 28 cm Rok vydání: 2016 (1 ... 99942 Apophis - Wikipedia ... . vydání) ... Full Moon (v) rukou Milese Davise Obálku prvního vydání magazínu Full Moon v roce 2016 zdobí božská ruka legendárního Milese Davise. July Full Moon Names. Traditionally, the Full Moon for July is called the Full Buck Moon because a buck's antlers are in full growth mode at this time.This full Moon was also known as the Thunder Moon because thunderstorms are so frequent during this month.. The Full Moon Names we use ... Lee Wiley - The Lee Wiley Collection 1931-57 (2016, CD ... ... .This full Moon was also known as the Thunder Moon because thunderstorms are so frequent during this month.. The Full Moon Names we use in The Old Farmer's Almanac come from Native American tribes, Colonial Americans, or other traditional ... Starring : Mercedes-Benz Mich...SOUVISEJÍCÍ KNIHY