Stopa míří do Čech: Tajemství Voynichova rukopisu

Stopa míří do Čech: Tajemství Voynichova rukopisu - Karel Dudek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Dudek
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stopa míří do Čech: Tajemství Voynichova rukopisu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stopa míří do Čech: Tajemství Voynichova rukopisu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Dudek. Číst Stopa míří do Čech: Tajemství Voynichova rukopisu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor – vybaven závěry vlastního bádání i jedinečnou schopností tyto teze čtivou formou zpracovat – předkládá před čtenáře výsledek svého dlouholetého úsilí. Zrod slavného, legendami opředeného a dosud nerozluštěného Voynichova manuskriptu zasazuje do srdce Čech. Jednotlivé díly mozaiky tohoto téměř detektivního pátraní pak prokládá příběhy, které se okolo zrodu tohoto jedinečného rukopisu zcela jistě mohly odehrát... Kniha předkládá řadou argumentů podepřenou tezi, že slavný rukopis vznikl na území Čech. Od tohoto poznání je již jen krůček ke skutečnému rozluštění rukopisu. Autor sám své dílo uvádí slovy: „Malý pergamenový svazek leží dnes v klimatizované místnosti, univerzity v Yale. Není zde doma, nepatří sem a brání se. Čím? Skrývá své tajemství. Staletí plynou a tajemství trvá. Vysmívá se i nejmodernější technice dneška. Kde jenom najít k této záhadě klíč? Je jediná cesta: Najít a pochopit autora, ne se trápit s šiframi. Pochopit autora, čím žil, oč usiloval, co ho trápilo... Musíme se vydat tam, kde byl téměř jistě tento rukopis napsán. Do renesanční Prahy a Čech, druhé poloviny 16. století. Do té bizarní směsi šarlatánů a podvodníků na jedné straně a skutečných vědců na straně druhé. Ten rukopis dodnes žije a je stejný jako člověk. V neznámém prostředí se bojí a mlčí. Doma ta nejistota však z něho spadne a dříve či později se rozhovoří. Nezrodil se ani ve studeném sklepení skotského hradu, ani pod horkým sluncem jižní Evropy. Stopa míří do Čech...“ Kniha na 144 stranách přináší řadu barevných reprodukcí.


...míří do Čech -- Tajemství Voynichova rukopisu - Dudek, Karel ; Autor - vybaven závěry vlastního bádání i jedinečnou schopností tyto teze čtivou formou zpracovat - předkládá před čtenáře výsledek svého dlouholetého úsilí ... STOPA MÍŘÍ DO ČECH - Karel Dudek | Elektronická kniha na ... ... . Zrod slavného, ... Elektronická kniha Stopa míří do Čech Karel Dudek - Stopa míří do Čech ... Ukázka epub Ukázka mobi Ukázka pdf Stopa míří do Čech: Tajemství Voynichova rukopisu. Karel Dudek Nakladatel: Machart 2016 žádné recenze. Sojka hlídačka. Sojko sojko, Tajemství Voynichova rukopisu. Karel Dudek. STOPA . MÍŘÍ . DO ČECH. STOPA MÍŘÍ DO ČECH. m e a c u l p a. meaculpa.cz. mea. culpa . MEA. CULPA . MEA. ... Stopa míří do Čech Tajemství Voynichova rukopisu ... . Karel Dudek Nakladatel: Machart 2016 žádné recenze. Sojka hlídačka. Sojko sojko, Tajemství Voynichova rukopisu. Karel Dudek. STOPA . MÍŘÍ . DO ČECH. STOPA MÍŘÍ DO ČECH. m e a c u l p a. meaculpa.cz. mea. culpa . MEA. CULPA . MEA. CULPA. edice Tajemství Voynichova rukopisu Karel Dudek S...SOUVISEJÍCÍ KNIHY