3x Hercule Poirot

3x Hercule Poirot - Agatha Christie | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
3x Hercule Poirot.pdf


Chcete si knihu přečíst?3x Hercule Poirot ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst 3x Hercule Poirot Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kolekci tří příběhů z pera Agathy Christie spojuje legendární postava jednoho z celosvětově nejoblíbenějších vyšetřovatelů zločinů – není jím nikdo jiný než výstřední Belgičan Hercule Poirot, proslulý svým vzezřením, chováním, ale především malými šedými buňkami, které vyřeší i ten nejzapeklitější případ. Ať už je to náhlé úmrtí bohaté paní Ingelthorpové v Záhadě na zámku Styles z roku 1921 (spisovatelčině debutu, v němž se Poirot na poli detektivních románů představil úplně poprvé ), vražda záhadného pana Shaitany spáchaná během partie bridže v Kartách na stole z roku 1936 nebo do třetice násilná smrt nevinné dívky ve Hře na vraždu z roku 1956 – Poirot se svým typickým šarmem a pečlivostí vždy dospěje k odhalení pravého, byť seberafinovanějšího viníka.


...ule Poirot . Agatha Christie; Agatha Christie ... 3x Hercule Poirot 2 by Great Content s.r.o. - Issuu ... . 4,7 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Ezoterika a duchovno Citáty, aforizmy, darčekové knižky Detektívky Komiksy Romány Učebnice a slovníky. Agatha Christie, anglická spisovateľka, vlastným menom Agatha Mary Clarissa Miller sa narodila v ... With David Suchet, Hugh Fraser, Philip Jackson, Pauline Moran. The cases of eccentric, but sharp, Belgian d ... 3x Hercule Poirot 2 - Agatha Christie | Knihy Dobrovský ... . The cases of eccentric, but sharp, Belgian detective Hercule Poirot (David Suchet). Hercule Poirot (UK: / ˈ ɛər k juː l ˈ p w ɑːr oʊ /, US: / h ɜːr ˈ k juː l p w ɑː ˈ r oʊ /;) is a fictional Belgian detective created by Agatha Christie.Poirot is one of Christie's most famous and long-running characters, appearing in 33 novels, 2 plays (Black Coffee and ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY