Nervy v čokoládě

Nervy v čokoládě - Tereza Bělinová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tereza Bělinová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nervy v čokoládě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nervy v čokoládě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Bělinová,. Číst Nervy v čokoládě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když devět lidí dělá totéž, tak to není vždy totéž. A u spisovatelů to platí dvojnásob. Devět mladých autorů + jedno téma Nervy v čokoládě = devět osobitých povídek. Každá s jinou příchutí, každá jedinečná a dechberoucí. Ať už budete řešit záhadný kriminální případ, ať už se ocitnete uprostřed nervy drásajícího psychologického dramatu, nebo si jen budete vychutnávat šálek horké čokolády ve společnosti nejlepších kamarádek, jedno je jisté: Bude to pěkně čokoládová zábava!


... čokoládě. Když devět lidí dělá totéž, tak to není vždy totéž ... Kniha Nervy v čokoládě - Jordan Haj | knizniklub.cz ... . A u spisovatelů to platí dvojnásob. Devět mladých autorů + jedno téma Nervy v čokoládě = devět osobitých povídek. Každá s jinou příchutí, každá jedinečná a dechberoucí. Ať už budete řešit záhadný kriminální případ, ať už se ... Když devět lidí dělá totéž, tak to není vždy totéž. A u spisovatelů to platí dvojnásob. Devět mladých autorů + jedno t ... Nervy v čokoládě - Pan Nakladatel ... . A u spisovatelů to platí dvojnásob. Devět mladých autorů + jedno téma Nervy v čokoládě = devět osobitých povídek. Každá s jinou příchutí, každá jedinečná a dechberoucí. Nervy v čokoládě. Kdo napsal knihu Nervy v čokoládě? Autorem je Tereza Bělinová, Pavel Dovhanič, Jordan Haj, Veronika Holečková, Ludmila Chytilová, Teodor Kravál, Eva Pospíšilová, Juliana Vaculíková, Markéta Zvolánková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY