Jak stvořit dívku

Jak stvořit dívku - Caitlin Moranová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Caitlin Moranová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak stvořit dívku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak stvořit dívku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caitlin Moranová. Číst Jak stvořit dívku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdyby mi bylo něco mezi 17 a 20 lety, asi bych se dobře pobavila. Anebo kdyby mi bylo 40 a ty názvy kapel by pro mě znamenaly něco víc než takhle. Nechala jsem se nalákat na to, že knížka je třeskutě vtipná, ale já jsem asi strašně suchá a nudná patrona, mě to moc nebavilo :-D Jako jo, byly tam vtipný chvilky, přirovnání nebo dojmy, ale paradoxně nejvíc jsem se asi zasmála při četbě závěrečného autorčina poděkování.


...ořit dívku (určeno holkám) = Mládí v hajzlu (určeno klukům) ... Jak stvořit dívku | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ...aspoň mně to teda tak připadá. Na mě to bylo příliš americké. Amerika z této knížky dýchala na každé straně. A možná právě z toho důvodu se mi to nelíbilo. Hlavní myšlenka knížky však byla úžasná. Jak stvořit dívku book. Read 3,250 reviews from the world's largest community for readers. Co byste dělali, kdybyste během dospívání zjistili, že to, co ... Kniha: Jak stvořit dívku Autor: Caitlin Moranová Drsný př ... Jak stvořit dívku - Caitlin Moranová | Elektronická kniha ... ... ... Kniha: Jak stvořit dívku Autor: Caitlin Moranová Drsný příběh dospívání, podaný s šokující otevřeností, místy s černým humorem i notnou dávkou cynismu. Všechny informace o produktu Kniha Jak stvořit dívku - Caitlin Moranová, porovn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY