Rozloučení s maminkou: aneb pochopení

Rozloučení s maminkou: aneb pochopení - Zdenka Blechová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdenka Blechová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozloučení s maminkou: aneb pochopení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rozloučení s maminkou: aneb pochopení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdenka Blechová. Číst Rozloučení s maminkou: aneb pochopení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tuto knihu věnuji všem maminkám a jejich dětem, aby si uvědomily, jak složité je pochopit a kolik úsilí, smutku a bolesti to stojí, než nalezneme tu správnou cestu k sobě, abychom díky ní našli cestu k druhým. Stokrát přehodnotíte názor na druhé, než je začnete mít rádi skutečně takové, jací jsou. Tato kniha je autentickou výpovědí mých emočních stavů v průběhu mnoha let soužití s maminkou, nejvíce v letech 2012 až 2015. Mé bolesti, smutky jsou zde zapsány, vždy když jsem je prožívala, a proto se díky nim můžete dostat do přímých prožitků. Pokud vás některé prožitky zasáhnou natolik, že přijde pláč, dotkli jste se i svých zranění, která se právě touto situací léčí, protože dotyk srdce vás vede k pochopení.


...ení s maminkou aneb pochopení ... Tato kniha je autentickou výpovědí mých emočních stavů v průběhu mnoha let soužití s maminkou, nejvíce v letech 2012 až 2015 ... Rozloučení s maminkou aneb pochopení - Blechová Zdenka ... ... . Mé bolesti a smutky jsou zde zapsány, vždy když jsem je prožívala, a proto se díky nim můžete dostat do přímých prožitků. ... Všechny informace o produktu Kniha Rozloučení s maminkou aneb pochopení, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Rozloučení s maminkou aneb pochopení. Rozloučení s maminkou aneb pochopení Úvod Tuto knihu věnuji všem maminkám a jejich dětem, aby si uvědomily, jak složité je pochopit a kolik úsilí, smutku a bo ... Rozloučení s maminkou aneb pochopení - Zdenka Blechová ... ... . Rozloučení s maminkou aneb pochopení Úvod Tuto knihu věnuji všem maminkám a jejich dětem, aby si uvědomily, jak složité je pochopit a kolik úsilí, smutku a bolesti to stojí, než nalezneme tu správnou cestu k sobě, abychom...SOUVISEJÍCÍ KNIHY