Světová kuchyně plná bylin a koření: Kateřina Winterová na skok v ráji

Světová kuchyně plná bylin a koření: Kateřina Winterová na skok v ráji - Kateřina Winterová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Winterová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Světová kuchyně plná bylin a koření: Kateřina Winterová na skok v ráji.pdf


Chcete si knihu přečíst?Světová kuchyně plná bylin a koření: Kateřina Winterová na skok v ráji ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Winterová. Číst Světová kuchyně plná bylin a koření: Kateřina Winterová na skok v ráji Online je nyní tak snadné!

POPIS


Byliny, zdraví a inspirace, to je motto pořadu Herbář od počátku. A co dál? Co třeba koření? Exotické, léčivé a plné chutí! Koření, to je světová kuchyně a herbář v jednom. „Držíte v rukou můj herbář koření, světových bylin, exotických plodin a celý ateliér chutí ve světových receptech, co zvládne uvařit každý doma. Tohle není jen kuchařka, to je zeměkoule na talíři! Při přípravě knihy Světová se mi splnil sen. Stála jsem kousek od rovníku, v zahradě plné čerstvého pepře, skořice, kardamomu, zázvoru, muškátu, hřebíčku i vanilky. Nade mnou dozrávala papája, kakao, jackfruit a mango. Byla jsem na skok v ráji! A strašně mě to bavilo. O tom všem tato kniha je. Na skok v ráji. Vaše Kateřina Winterová.“ Z obsahu knihy: Herbář koření, Kořenicí směsi, Nejzdravější kuchyně světa, Po hedvábné stezce, Východní dálavy, Asie za českým oknem, Cesta na západ, Dezertní rajské potěšení, Kořeněné sirupy.


...sem na skok v ráji! A strašně mě to bavilo ... Světová kuchyně plná bylin s koření - Kateřina Winterová ... ... . O tom všem tato kniha je. Na skok v ráji. Vaše Kateřina Winterová." Z obsahu knihy: Herbář koření, Kořenicí směsi, Nejzdravější kuchyně světa, Po hedvábné stezce, Východní dálavy, Asie za českým oknem, Cesta na západ, Dezertní rajské potěšení, Kořeněné sirupy. Byla jsem na skok v ráji! A strašně mě to bavilo. O tom všem tato kniha je. Na skok v ráji. Vaše Kateřina Winterová. ... Knihy od Kateřina Winterová | Kupte na Martinus.cz ... . Na skok v ráji. Vaše Kateřina Winterová." Z obsahu knihy: Herbář koření, Kořenicí směsi, Nejzdravější kuchyně světa, Po hedvábné stezce, Východní dálavy, Asie za českým oknem, Cesta na západ, Dezertní rajské potěšení, Kořeněné sirupy. Kupte knihu Světová kuchyně plná bylin a koření (Kateřina Winterová) s 18 % slevou za 409 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY