Nový žák-cizinec v mé třídě

Nový žák-cizinec v mé třídě - Jana Rohová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Rohová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nový žák-cizinec v mé třídě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nový žák-cizinec v mé třídě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Rohová. Číst Nový žák-cizinec v mé třídě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Možnosti práce s žákem-cizincem v oblasti výuky i hodnocení - pracovní sešit s metodikou. Publikace Nový žák-cizinec v mé třídě chce pomoci učitelům 1. stupně ZŠ, kterým do třídy nastoupí dítě bez znalosti češtiny. Situace, se kterou se stále častěji setkáváme a musíme ji řešit hned. Příručka předkládá možnosti práce s žákem-cizincem v oblasti výuky i hodnocení, poradí, na koho se lze obrátit pro odbornou pomoc, jak zpracovat plán podpory, IVP apod. Nedílnou součástí publikace jsou praktické pracovní listy, které jsou připraveny pro výuku českého jazyka v prvopočátku, kdy je zásadní se s žákem domluvit, naučit jej jednoduché pokyny, slova a věty, aby s vámi mohl začít spolupracovat a rychleji se zařadil do kolektivu třídy.


...ce Nový žák-cizinec v mé třídě chce pomoci učitelům 1 ... ONLINE SETKÁNÍ: Nový žák-cizinec v mé třídě ... . stupně ZŠ, kterým do třídy nastoupí dítě bez znalosti češtiny. Situace, se kterou se stále častěji setkáváme a musíme ji řešit hned. Příručka předkládá možnosti práce s žákem-cizincem v oblasti výuky i hodnocení, poradí, na koho se lze obrátit pro odbornou pomoc, jak zpracovat plán podpory ... Organizace práce ve třídě. Vzkaz žákyně-cizinky, která už dávno není cizinkou. D ... Webinář Nový žák-cizinec v mé třídě ... . Vzkaz žákyně-cizinky, která už dávno není cizinkou. Diskuse, výměna zkušeností. Lektorka: Mgr. Jana Rohová, učitelka 1. stupně ZŠ FLČ ve Strakonicích. Lektorka je autorkou publikace Nový žák-cizinec v mé třídě a dalších publikací nakl. Raabe a Fortuna Praha. S cizinci pracuje již ... Žák-cizinec ve třídě Pracovní sešit s metodikou k integraci žáků-cizinců na 1. stupni ZŠ: Nový žák-cizinec v mé třídě. Dal...SOUVISEJÍCÍ KNIHY