Death Note 13 - Zápisník smrti

Death Note 13 - Zápisník smrti - Cugumi Óba, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Cugumi Óba,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Death Note 13 - Zápisník smrti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Death Note 13 - Zápisník smrti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cugumi Óba,. Číst Death Note 13 - Zápisník smrti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Všechno, co jste kdy chtěli vědět o Zápisníku smrti! Existuje zápisník, do kterého když napíšete něčí jméno, ten člověk do několika minut zemře. Jenže má to své zákonitosti... a svá nebezpečí. Pokud chcete o tom zápisníku vědět více (a také o kultovní manga sérii, která o něm vznikla), nebo pokud už jste jeho fanoušky, sáhněte bez váhání po této knize. Přinášíme vám speciální třináctý svazek věnovaný i u nás legendární manga sérii. Najdete tu všechno, co jste si kdy přáli znát. Soupis a profily postav, rozbory míst, shrnutí děje... zde najdete vše, a ještě k tomu bohatě ilustrované. A ještě k tomu dostanete originální krátkou mangu Death Note, která samotné sérii předcházela a krátké stripy z tohoto světa!


...Death Note online - Light Yagami najde černý sešit s názvem zápisník smrti, který používá jako smrtící nástroj ... Zapisnik smrti 13 how to read death note | Sleviste.cz ... . Death Note - Zápisník smrti 13 book. Read 179 reviews from the world's largest community for readers. Všechno, co jste kdy chtěli vědět o Zápisníku smrti... Death Note - Zápisník smrti (japonsky デスノート, Desu Nóto, anglicky Death Note) je japonská manga, kterou napsal Cugumi Óba a nakreslil Takeši Obata (ilustrátor mangy Hikaru no go). Příběh se poprvé objevil v časopise Šúkan šónen Jump na konci roku 2003 a později začal vycházet jako tankób ... Seriál Death Note / Death Note - Zápisník smrti online ke ... ... . Příběh se poprvé objevil v časopise Šúkan šónen Jump na konci roku 2003 a později začal vycházet jako tankóbon s celkem 12 díly. V roce 2006 vzniklo 37dílné anime zpracování, v ... Death Note (2017) Desu nóto NEW GENERATION (TV seriál...SOUVISEJÍCÍ KNIHY