Láska k nedokonalým věcem: Jak přijmout sama sebe ve světě usilujícím o dokonalost

Láska k nedokonalým věcem: Jak přijmout sama sebe ve světě usilujícím o dokonalost - Haemin Sunim, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Haemin Sunim,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska k nedokonalým věcem: Jak přijmout sama sebe ve světě usilujícím o dokonalost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska k nedokonalým věcem: Jak přijmout sama sebe ve světě usilujícím o dokonalost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Haemin Sunim,. Číst Láska k nedokonalým věcem: Jak přijmout sama sebe ve světě usilujícím o dokonalost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak přijmout sama sebe ve světě usilujícím o dokonalost. Mnozí z nás na různé tlaky v životě reagují tím, že se stáhnou do sebe a problém ignorují, což někdy vede k úzkosti nebo depresi. Jiní reagují tím, že se usilovněji věnují svým povinnostem v práci, ve škole nebo doma, v naději, že to přinese štěstí jim samotným i jejich nejbližším. Co když ale stačí být prostě sám sebou? Stejně jako když v letadle dostaneme pokyn nasadit kyslíkovou masku napřed sobě a teprve pak pomáhat ostatním, musíme být nejprve v míru sami se sebou, než budeme moci být v míru se světem kolem sebe. V tomto krásném pokračování svého mezinárodního bestselleru Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte se zen-buddhistický mnich Haemin Sunim s moudrostí sobě vlastní věnuje tématu péče o sebe a tvrdí, že pouze přijetím sebe sama – a všech nedostatků, díky kterým jsme sami sebou – můžeme dosáhnout soucitných a naplňujících vztahů s partnerem, rodinou a přáteli. Kniha Láska k nedokonalým věcem, kterou doprovází vice než třicet pět barevných ilustrací, potěší vaše oči i srdce a pomůže vám mít rádi sebe, svůj život a každého, kdo do něj patří.


...ijmout sama sebe ve světě usilujícím o dokonalost ... Soutěž o 3 výtisky knihy: Haemin Sunim Láska k nedokonalým ... ... . Mnozí z nás na různé tlaky v životě reagují tím, že se stáhnou do sebe a problém ignorují, což někdy vede k úzkosti nebo depresi. Jak přijmout sama sebe ve světě usilujícím o dokonalost. Mnozí z nás na různé tlaky v životě reagují tím, že se stáhnou do sebe a problém ignorují, což někdy vede k úzkosti nebo depresi. Jak přijmout sama sebe ve světě usilujícím o d ... Láska k nedokonalým věcem - Nakladatelství JOTA ... . Jak přijmout sama sebe ve světě usilujícím o dokonalost. Malými kroky k velkým životním změnám. Od autora bestselleru Věci, které uvidíte jen když zpomalíte.. Mnozí z nás na různé tlaky v životě reagují tím, že se stáhnou do sebe a problém ignorují, což někdy vede k úzkosti nebo depresi. Jak přijmout sama sebe ve světě usilujícím o dokonalost. Malými kroky k velkým životním zm...SOUVISEJÍCÍ KNIHY