Smrt jako umění

Smrt jako umění - Laurence Anholt | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Laurence Anholt
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Smrt jako umění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Smrt jako umění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Laurence Anholt. Číst Smrt jako umění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když je slavná umělecká performerka nalezena na vernisáži k vlastní výstavě mrtvá v nádrži plné formaldehydu, podezření okamžitě padne na její nejbližší.Vedoucí vyšetřovatelkou je Shanti Joyceová, která byla nedávno převelená z Londýna do Yeovilu poté, co její poslední případ nedopadl ani zdaleka tak, jak měl, a navíc se jí rozpadlo manželství. Shanti rychle odhalí, že k vyšetřování bude třeba víc než jen chladná logika, a když jí kolega doporučí Vince Caina zvaného Veggie, Shanti toho podivínského detektiva vyhledá.Oba vyšetřovatelé se ponoří do bohémské komunity a objeví místo plné zášti a žárlivosti. A brzy zjistí, že i přes pokračující vyšetřování, je vrah nejen velmi důmyslný, ale také zdánlivě nepolapitelný.Může se nepravděpodobná dvojice detektivů – pragmatická a nohama pevně na zemi ukotvená Shanti a mysticky založený Cain se svou nevysvětlitelnou intuicí – ukázat jako pravý klíč k dopadení vychytralého vraha?


...ko umění 2019; Kniha Smrt jako umění je v ... Smrt jako umění | O2 Knihovna ... . Přečtených: 16x: Čtenářské výzvě ... Všechny informace o produktu Kniha Smrt jako umění, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Smrt jako umění. Smrt jako umění od 276 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Festival JAKO NA SMRT - Mezinárodní festival filmů, divadla, literatury, hudby a výtvarného umění s tématikou Alzheimerovy choroby 21. - 24. září 2015 NoD Kniha Smrt jako umě ... Smrt jako umění - Anholt Laurence | Knihy Grada ... . - 24. září 2015 NoD Kniha Smrt jako umění je prvním dílem z detektivní série Policajtka a mystik. Autor v této detektivce dal do kupy nesourodou dvojici hlavních vyšetřovatelů - logickou, nepřístupnou Shanti a intuitivního myslitele Caine. A i zde platí, že protějšky se zkrátka přitahují. Smrt, úm...SOUVISEJÍCÍ KNIHY