Zmrtvýchvstání: Román nezdolné vůle

Zmrtvýchvstání: Román nezdolné vůle - Michael Punke | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Punke
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmrtvýchvstání: Román nezdolné vůle.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zmrtvýchvstání: Román nezdolné vůle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Punke. Číst Zmrtvýchvstání: Román nezdolné vůle Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víš, milý čtenáři, co je to zrada a jak podle se někdy může zachovat druh ve zbrani? Vždyť i ostřílený hraničář a zkušený traper ve službách Kožešinové společnosti Skalnatých hor H U G H G L A S S zjišťuje krátce poté, co byl na lovu napaden rozzuřenou medvědicí, že mušketýrské heslo „Všichni za jednoho“ nemusí na americkém Západě v roce 1823 nutně platit. Těžce raněného zbaběle opustí dva členové výpravy, kteří ho měli chránit. S nicotným zbytkem výbavy, o nějž už tito zrádci neměli zájem, se pak zubožený Hugh plazí stovky mil čarokrásnou, byť chladně netečnou panenskou přírodou poháněn vidinou, že musí přežít, aby se pomstil. Vyprávění o nezdolné síle vůle, zasazené na území dnešního Wyomingu, Montany, obou Dakot a Nebrasky, přináší vedle úchvatných scenerií, zálesáckých receptů, krutých střetů s indiány i okamžiků bezmoci rovněž existenciální rovinu, poměřující lidské pohnutky ve světle věčnosti. Románová verze jedné z nejdramatičtějších legend z časů objevování Divokého západu, v jejíž filmové adaptaci ztvárnil hlavního hrdinu LEONARDO DiCAPRIO, je v Punkeho podání oceňována jako vrcholná moderní klasika westernového žánru. ZRADILI HO V NEJTĚŽŠÍ HODINĚ. PŘEŽIL A CHCE SE MSTÍT! Román o houževnatosti lidské vůle, čelící nástrahám americké divočiny, zfilmoval režisér Alejandro González Inárritu s Leonardem DiCapriem v hlavní roli.


...mrtvýchvstání -- Román nezdolné vůle - Michael Punke ... Zmrtvýchvstání / Nejlevnější knihy ... ... Zmrtvýchvstání: Román nezdolné vůle - KOSMAS.cz ... mrtvýchvstání -- Román nezdolné vůle - Michael Punke. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Zmrtvýchvstání: Román nezdolné vůle (978-80-7335-410-7) Cena 228 Kč Detail Kniha - autor Michael Punke, 296 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Víš, milý čtenáři, co je to zrada a jak podle se někdy může zachovat druh ve zbrani? CD: Zmrtvýchvstání -- Román nezdolné vůle - Punke, Michael ; Víš, milý čtenáři, co je to zrada a jak podle se někdy může zachovat druh ve zbrani? Vždyť i ostřílený hraničář a zkušený traper ve službách Kožešin...SOUVISEJÍCÍ KNIHY