Škola opilosti: Stručná historie kultivovaného požitku

Škola opilosti: Stručná historie kultivovaného požitku - Victoria Bar | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Victoria Bar
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Škola opilosti: Stručná historie kultivovaného požitku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Škola opilosti: Stručná historie kultivovaného požitku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Victoria Bar. Číst Škola opilosti: Stručná historie kultivovaného požitku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chápeme-li noc jako útočiště zasmušilosti, sídlo všeho neviditelného a nevědomého, čas, kdy jsme vystaveni pochybám, úzkostem a skepsi bez možnosti rozptýlení, rychle se ukáže, proč alkohol i přes veškerá nebezpečenství s ním spojená z naší kultury ještě stále nevymizel. S nástupem soumraku je vábení alkoholu silnější. Po staletí zuří boj mezi jednáním a nečinností, mezi katarzí a kocovinou. Je to nerozhodně. Euforie a opojení mají svou cenu. Hrozí nám bolehlav ráno poté, nalomená játra nebo opravdová závislost, a přece nejsme s to dát od alkoholu ruce pryč. Umlčuje naše pochybnosti, vyvazuje nás z nemilosrdného proudu času. Ve vlídném exstatickém rauši hodiny ani starosti nehrají roli. Naše já spočívá v euforické podobě bezpodmínečně tady a teď. Minulost a budoucnost jsou potlačeny, myšlenky se volně potulují.


...nihy.cz > Knihy > Kuchařky, nápoje > Škola opilosti ... Knihy o tabáku a alkoholu | Dobré Knihy.cz ... . Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Škola opilosti. Stručná historie kultivovaného požitku. BAR Victoria. Info: Volvox Globator, 2015 (1.) - brož., 240 str. Minulost a budoucnost jsou potlačeny, myšlenky se volně potulují. (stručná historie kultivovaného požitku) Další popis zobrazit. Škola opilosti vznikla ve vyhlášeném berlínské ... Skola opilosti volvox globator levně | Mobilmania zboží ... . Škola opilosti vznikla ve vyhlášeném berlínském baru, kde se několik let za sebou konaly přednášky z dějin pití, výroby destilátů a souvisejících témat. ... Škola opilosti vznikla ve vyhlášeném berlínském baru, kde se několik let za sebou konaly přednášky z dějin pití, výroby destilátů a souvisejících témat. Kniha je tedy o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY