Na levém křídle Edvard Beneš: Prezident na hřišti a na hradě

Na levém křídle Edvard Beneš: Prezident na hřišti a na hradě - Zdeněk Zikmund | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Zikmund
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Na levém křídle Edvard Beneš: Prezident na hřišti a na hradě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na levém křídle Edvard Beneš: Prezident na hřišti a na hradě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Zikmund. Číst Na levém křídle Edvard Beneš: Prezident na hřišti a na hradě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Víte, kde začínal Edvard Beneš s fotbalem? Co ho na hřišti zdobilo, čím vynikal a co postrádal? Co ho spojovalo s koryfeji míče kopaného Janem Koškem, Jindřichem Baumrukem, Janem Starým-Jennym? Jakých mistrovství, soutěží a turnajů se zúčastnil? Jak vzpomínal na první robinzonádu v Čechách? Jak skončilo derby, v němž skóroval? Ve kterém utkání mu zlomili holeň, kdo frakturu způsobil? Proč řešili úraz až v Českém svazu footballovém? Proč s fotbalem skončil? Chcete znát, kam chodil na fotbal pří mírové konferenci ve Versailles? Jak fandil při utkáních Celticu Glasgow nebo Anglie? Co mu věnovali červenobílí k „abrahámovinám“ a co jim vzkázal při novoročním obědě? Jakou roli hrál fotbal v diplomacii? Jak poznamenal jeho vztahy s Milanem Hodžou či Jiřím Stříbrným? Čím pomohl prezident Pierru de Coubertinovi? Proč podporoval olympiádu v Berlíně? S kým se potkával na kurtech, se kterými daviscupovými reprezentanty trénoval? Jaká utkání navštívil při mistrovstvích světa v hokeji? První sportovní biografie Edvarda Beneše představuje prezidenta jako hráče juniorky a celoživotního člena SK Slavia Praha, přibližuje jeho vztah k dalším sportovním odvětvím, zkoumá společenské souvislosti fotbalu, vnitřní politiku a diplomacii v kopačkách. Autor Zdeněk Zikmund (1964) vystudoval mezinárodní vztahy a žurnalistiku. Pracoval na ministerstvu zahraničí, řadu let se věnuje vztahům s veřejností. V nakladatelství Olympia vydal monografii „Fotbal ve stínu Duceho – Příběh Zlatých hochů“ (2004).


... informace o produktu Kniha Na levém křídle Edvard Beneš ... Na levém křídle Edvard Beneš - Prezident na hřišti a na ... ... ... Na levém křídle Edvard Beneš - Zdeněk Zikmund | Knihy.ABZ.cz ... informace o produktu Kniha Na levém křídle Edvard Beneš. Prezident na hřišti a na hradě - Zdeněk Zikmund - Olympia, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Na levém křídle Edvard Beneš. Prezident na hřišti a na hradě - Zdeněk Zikmund - Olympia. Na levém křídle Edvard Beneš - Prezident na hřišti a na hradě 2015; Básníci třetího tisíciletí 1 2005; Fotbal ve stínu Duceho 2004; Kniha Na levém křídle Edvard Beneš - Prezident na hřišti a na hradě je v Na levém křídle Edvard Beneš - Prezident na hřišti a na hradě - Zdeněk Zikmund: Krátky popis: Diskontná produkt Na levém křídle Edvard Beneš - Prezident na hřišti a na hradě - Zde...SOUVISEJÍCÍ KNIHY