Střípky z práce soudního lékaře: Dvacet let soudního lékařství v nemocnici Sokolov

Střípky z práce soudního lékaře: Dvacet let soudního lékařství v nemocnici Sokolov - Rudolf Macháček | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rudolf Macháček
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Střípky z práce soudního lékaře: Dvacet let soudního lékařství v nemocnici Sokolov.pdf


Chcete si knihu přečíst?Střípky z práce soudního lékaře: Dvacet let soudního lékařství v nemocnici Sokolov ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudolf Macháček. Číst Střípky z práce soudního lékaře: Dvacet let soudního lékařství v nemocnici Sokolov Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svazek vycházející k dvacetiletému výročí soudního lékařství v sokolovské nemocnici obsahuje postřehy a zkušenosti z praxe soudního lékaře pomáhajícího řešit závažné kriminalistické činy. Na konkrétních kauzách autor demonstruje, co všechno obnáší práce soudního patologa včetně ohledávání kosterních pozůstatků i zkoumání psychické motivace trestných činů a sebevražd. Jeho texty je možné vnímat jako svébytné „soudničky“ napsané čtivým způsobem a navzdory pochmurnému tématu nepostrádající humor i nadhled. Knihu doprovázejí stylizované černobílé fotografie Vladimíra Houdka.


...třípky z práce soudního lékaře Dvacet let soudního lékařství v nemocnici Sokolov Autor: Rudolf Macháček Svazek vycházející k dvacetiletému výročí soudního lékařství v sokolovské nemocnici obsahuje postřehy a zkušenosti z praxe soudního lékaře pomáhajícího řešit závažné kriminalistické činy ... Sokolov: Osobnostmi jsou Onder, Macháček a Nussbergerová ... ... . Kupte knihu Střípky z práce soudního lékaře - Dvacet let soudního lékařství v nemocnici Sokolov (Rudolf Macháček) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Všechny informace o produktu Kniha Střípky z práce soudního lékaře - Dvacet let soudního lékařství v nemocnici Sokolov, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocen ... Střípky z práce soudního lékaře - Dvacet let soudního ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Všechny informace o produktu Kniha Střípky z práce soudního lékaře - Dvacet let soudního lékařství v nemocnici Sokolov, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Střípky z práce soudního lékaře - Dvacet let soudního lékařství v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY