Tajuplný ostrov: /dvojjazyčné čtení upravené pro děti/

Tajuplný ostrov: /dvojjazyčné čtení upravené pro děti/ - Jules Verne | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jules Verne
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajuplný ostrov: /dvojjazyčné čtení upravené pro děti/.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajuplný ostrov: /dvojjazyčné čtení upravené pro děti/ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jules Verne. Číst Tajuplný ostrov: /dvojjazyčné čtení upravené pro děti/ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jules Verne do svých románů zahrnuje nejnovější vědecké objevy své doby, ale také předpovídá mnoho vynálezů pozdějších, jako je cestování do vesmíru nebo pod vodou. Studoval práva, ale brzy se rozhodl, že zkusí psát. Jeho první román Pět neděl v balónu, mu přinesl takový věhlas, že v psaní fantastických dobrodružných románů pokračoval. Tajuplný ostrov byl psán a vydáván na pokračování přes dva roky a patří k těm nejslavnějším. Verne v něm prostřednictvím postavy Cyruse poukazuje na význam vědy v životě člověka.


...ý ostrov: /dvojjazyčné čtení upravené pro děti/ Jules Verne ... Jules verne tajuplny ostrov levně | Mobilmania zboží ... ... Tajuplný ostrov Autor: Verne, Jules Nakladatel: Sun EAN: 9788075672629 ISBN: 978-80-7567-262-9 Překlad: Pilařová, Dagmar Popis: 1× kniha, vázaná, 72 stran, česky, anglicky Rozměry: 13,5 × 20 cm Tajuplný ostrov. /dvojjazyčné čtení upravené pro děti/ - Jules Verne Dobrodružný román v upraveném bilingvním čtení pro děti. Hodnocení: 4.9 hvězdičky z 5 Tajuplný ostrov (Dvojjazyčné ... Dvojjazyčné knihy: bilingvní čtení, které pojí příjemné s ... ... . Hodnocení: 4.9 hvězdičky z 5 Tajuplný ostrov (Dvojjazyčné čtení česko-anglické) Jules Verne do svých románů zahrnuje nejnovější vědecké objevy své doby, ale také předpovídá mnoho vynálezů pozdějších, jako je cestování do vesmíru nebo pod vodou. Tajuplný ostrov. /dvojjazyčné čtení upravené pro děti/ - Jules Verne Dobrodružný román v upraveném bilingvním čtení pro děti. 119 Kč Tajuplný ostrov - Dvo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY