Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka

Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka - Kristýna Šemberová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kristýna Šemberová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kristýna Šemberová. Číst Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Unikátní vinná kuchařka zkušené autorky Kristiny Šemberové obsahuje 76 receptů na pokrmy s vínem a k vínu na každodenní vaření, rodinné sešlosti, romantickou večeři, party pro přátele i snídani do postele. Receptová část je přehledně rozdělena do osmi kapitol podle chodů a nabízí i pokrmy ke grilu. K jednotlivým receptům doporučuje someliér Tomáš Brůha ideální víno, takže si i doma můžete připravit zážitek jako v luxusní restauraci. V úvodu knihy se dozvíte vše o výrobě vína, oblíbených tuzemských odrůdách, vinařských oblastech na Moravě a v Čechách i jak víno kombinovat s pokrmy a používat ho v kuchyni. Lahodný průvodce nejen pro milovníky vína.


... kuchařce Víno ve sklence a na talíři najdete vhodné pokrmy i s ideálním vinným doprovodem ... Kniha Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka ... ... . Unikátní vinná kuchařka obsahuje 76 receptů na pokrmy s vínem a k vínu, které si můžete vychutnat každý den. Kuchařku napsala zkušená novinářka a editorka kuchařek Kristina Šemberová. V oboru gastronomie a vína se ... Ve vinné kuchařce Víno ve sklence a na talíři najdete vhodné pokrmy i s ideálním vinným doprovodem. Unikátní vinná kuchařka obsahuje 76 receptů na pokrmy s vínem a k vínu, které si můžete ... Víno ve sklence a na talíři - Vinná kuchařka - Kristýna ... ... . Unikátní vinná kuchařka obsahuje 76 receptů na pokrmy s vínem a k vínu, které si můžete vychutnat každý den. Kuchařku napsala zkušená novinářka a editorka kuchařek Kristina Šemberová. V oboru gastronomie a vína se ... Vinná kuchařka - Víno ve sklence a na talíři. Unikátní kuchařská kniha, která vás provede světem vína. Jak ho s láskou pít i jak víno používat jako superpotravinu př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY