Hra na nikdy

Hra na nikdy - Jeffery Deaver | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jeffery Deaver
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hra na nikdy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hra na nikdy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeffery Deaver. Číst Hra na nikdy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Colter Shaw se živí jako lovec odměn. V Silicon Valley se právě snaží najít zmizelou ženu, jejíž stopy vedou k neblaze proslulé videohře Našeptávač. Je možné, že se nějaký šílenec pokouší převést hru do života? Pokud ano, unesená dívka je na nějakém odlehlém místě a musí se pokusit přežít s pomocí pěti náhodně zvolených předmětů... Shaw se ocitá uprostřed zběsilé hry – a snad i právě proto si příliš pozdě uvědomí, že i z něj se stala kořist.


...Hra na nikdy Přidat komentář. annie16 ... Hra na nikdy | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . 08. května. Napínavá a zajímavá až do konce. ... Naše hodnocení Nikdy jsem. Nikdy jsem určitě okoření vaši příští párty. Na základě toho, jak složité, jak snadné je hrát a jak se opijete, to dáme 4.8 z 5 hvězdiček. Doufáme, že se vám bude líbit Nikdy jsem stejně jako my! Nejlevnější nabídky Hra na nikdy - Jeffery Deaver. ShopRoku 2019 Finalista . Hodnocení: 4.7 hvězdičky z 5. 10558 ... Colter Shaw: Hra na nikdy - Jeffery Deaver | Databáze knih ... . Hodnocení: 4.7 hvězdičky z 5. 105580 recenzí. Hra na nikdy - Jeffery Deaver . skladem. 282 Kč. doprava od ... Hra na nikdy. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Deavra miluju. Opět skvěle napsaná detektivka, co má spád. Colter Shaw -...SOUVISEJÍCÍ KNIHY