Šance pro ženu 40+: Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví

Šance pro ženu 40+: Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví - Ivana Stenzlová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ivana Stenzlová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Šance pro ženu 40+: Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šance pro ženu 40+: Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivana Stenzlová. Číst Šance pro ženu 40+: Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha objasňuje obtíže spojené s hormonálními změnami během klimakteria a nabízí jejich dostupná a přirozená řešení. Je určena jak pro ženy „po čtyřicítce”, tak pro ty mladší (které mohou pozitivně ovlivnit průběh budoucí premenopauzy a dalších etap) i o generaci starší (jim pomůže zmírnit nepříjemné projevy a riziko nemocí spojených s úbytkem ženských hormonů). Autorka ukazuje, jak i s postupujícím věkem a hormonálními změnami zvládat svou váhu a kondici, jak minimalizovat únavu, výkyvy nálad, stres, návaly i možné zdravotní komplikace, a to pomocí správné výživy a bylinek, pohybu, relaxace a vhodných technik inspirovaných Tradiční čínskou medicínou.


...ro ženu 40+ Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdrav ... Zdraví a diety, Health a Diet - Megaknihy.cz ... ... štíhlosti a zdraví, která zaznamenala velký úspěch a s ním i velmi brzy dotisk. Druhá kniha na ni volně navazuje, autorka se zde však věnuje velmi konkrétní skupině, kterou jsou ženy po čtyřicítce, případně mladší. ... pro teenagery od 12 do 18 ... Šance pro ženu 40+ - Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví 5 3 recenze Propojení západní a východní medicíny Průvodce hormonálními změnami Recepty podle pěti elementů Tato kniha objasňuje obtíže spojené s hormonálními změnami během klimakteria a nabízí jejich dostupná a přirozená řešení. Šance pro ženu 40+ - Jak vyladit svou váhu, hormony, výž ... Kniha: Šance pro ženu 40+ (Ivana Stenzlová) | Martinus ... . Šance pro ženu 40+ - Jak vyladit svou váhu, hormony, výživu a zdraví Šance pro ženu 40+ - Jak vyladit svou váhu, h...SOUVISEJÍCÍ KNIHY