Bohemia

Bohemia - Jan Svěrák | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Svěrák
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bohemia.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bohemia ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Svěrák. Číst Bohemia Online je nyní tak snadné!

POPIS


Děj tohoto společenského románu se odehrává na počátku nového milénia, kdy se objevují nové porevoluční možnosti a hrdina dostává šanci natočit film v Hollywoodu. Přichází pozvání do Skotska od producentky, poznání nových osobností a míst, porovnání života v komunistickém Československu, nové demokratické České republice a na Západě. Ne že by byl hlavní hrdina úplně nesympatický, to ne, ale byl egocentrický, cynický, se slabostí pro krásné ženy a se sebevědomím je svést. Závěr mu celkem přeji, celá knížka byla pro mě zahalena do ponuré šedi, vyjma komicky popsaného přeletu a pobytu na ostrově. Musím vyzvednou krásnou obálku a sloh, četla se s lehkostí, srozumitelně, žádné metafory a dlouhatánská souvětí a dumání,co tím chtěl autor říci.


...a (/ b oʊ ˈ h iː m i ə / boh-HEE-mee-ə; Czech: Čechy; German: Böhmen (help · info)) is the westernmost and largest historical region of the Czech lands in the present-day Czech Republic ... bohemia | Origin and meaning of bohemia by Online ... ... .In a broader meaning, Bohemia sometimes refers to the entire Czech territory, including Moravia and Czech Silesia, especially in a historical context, such as the Lands of the Bohemian Crown ruled ... Bohemia, historical country of central Europe that was a kingdom in the Holy Roman Empire and subsequently a province in the Habsburgs' Austrian Empire. From 1918 to 1939 and from 1945 to 1992, it was part of Czechoslovakia, and since 1993 it has formed much of the Czech Republic. Bohemia Interactive is an indep ... Bohemia - Wikipedia ... . From 1918 to 1939 and from 1945 to 1992, it was part of Czechoslovakia, and since 1993 it has formed much of the Czech Republic. Bohemia Interactive is an indep...SOUVISEJÍCÍ KNIHY