Elegantní hřích: Erotická trilogie z prostředí módního průmyslu

Elegantní hřích: Erotická trilogie z prostředí módního průmyslu - Kendall Ryanová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kendall Ryanová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Elegantní hřích: Erotická trilogie z prostředí módního průmyslu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Elegantní hřích: Erotická trilogie z prostředí módního průmyslu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kendall Ryanová. Číst Elegantní hřích: Erotická trilogie z prostředí módního průmyslu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když dostane nevinná a slušně vychovaná Emmy Clarková práci asistentky v modelingové agentuře v New Yorku, splní se jí sen. Ovšem práce po tyranskou šéfovou Fionu se stane noční můrou. Jediné, co Emmy v práci drží, je hvězda mužského modelingu Ben. Ben je Emmyin naprostý opak: je neuvěřitelně nádherný, dobře placený a zcestovalý. Emmy ale nechce být jen jednou z dlouhé řady jeho fanynek a příležitostných flirtů. Když se začnou sbližovat a překonají i temné Benovo tajemství, vloží se mezi ně Fiona a jejich vztah i kariéra jsou v ohrožení.


...á trilogie z prostředí módního průmyslu (Turbulence touhy, Všechno, nebo nic, Elegantní hřích) ... Všechno, nebo nic / Nejlevnější knihy ... .Když dostane nevinná a slušně vychovaná Emmy Clarková práci asistentky v modelingové agentuře v... Erotická trilogie z prostředí módního průmyslu ( Turbulence touhy, Všechno, nebo nic, Elegantní hřích).Když dostane nevinná a slušně vychovaná Emmy Clarková práci asistentky v modelingové agentuře v... Kupte nebo prodejte knihu Elegantní hřích v online antikvariátu TrhKnih.cz. Hledat. Přihlásit; ... Elegantní hřích - Kendall Ryanová - Megaknihy.cz ... ... Kupte nebo prodejte knihu Elegantní hřích v online antikvariátu TrhKnih.cz. Hledat. Přihlásit; košík je prázdný Prodat knihy. Elegantní hřích Erotická trilogie z prostředí módního průmyslu Kendall Ryanová ... Erotická trilogie z prostředí módního průmyslu ( Turbulence touhy, Všechno, nebo nic...SOUVISEJÍCÍ KNIHY