Naše výlety - Kniha pro plánování a zaznamenávání rodinných výletů

Naše výlety - Kniha pro plánování a zaznamenávání rodinných výletů - Monika Kopřivová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Kopřivová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Naše výlety - Kniha pro plánování a zaznamenávání rodinných výletů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Naše výlety - Kniha pro plánování a zaznamenávání rodinných výletů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Kopřivová. Číst Naše výlety - Kniha pro plánování a zaznamenávání rodinných výletů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha „Naše výlety“ je originálním dárkem pro všechny, kteří rádi podnikají výlety po České republice. Díky ilustrovaným mapám s obrázky nejzajímavějších výletních míst najdete v knížce inspiraci ke společným výletům. Lákají vás hrady a zámky, přírodní zajímavosti, pohoří a vrcholky, nebo výlety za vodou či kulturou? Do knihy můžete zaznamenávat, kde jste všude byli a co jste společně zažili. Každý váš výlet si navíc můžete vyznačit do mapy v knize a je zde i místo na vlepení vstupenky, pohledu, turistické nálepky nebo nakreslení obrázku. Díky knížce „Naše výlety“ tak zůstanou vzpomínky na vaše dobrodružství uchovány a vy se k nim budete s celou rodinou rádi vracet.


...y informace o produktu Kniha Naše výlety - Kniha pro plánování a zaznamenávání rodinných výletů - Monika Kopřivová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Naše výlety - Kniha pro plánování a zaznamenávání rodinných výletů - Monika Kopřivová ... Naše výlety - Kniha pro plánování a zaznamenávání ... ... . Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Naše výlety - Kniha pro plánování a zaznamenávání rodinných výletů - Monika Kopřivová. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Kniha „Naše výlety" je originálním dárkem pro všechny, kteří rádi podnikají výlety po České republice. Díky ilustrovaným mapám s obrázky našich nejzajímavějších výletních míst najdete v knížce inspir ... Knihy s tipy na výlety po ČR | Knihy Dobrovský ... . Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Kniha „Naše výlety" je originálním dárkem pro všechny, kteří rádi podnikají výlety po České republice. Díky ilustrovaným mapám s obrázky našich nejzajímavějších výletních míst najdete v knížce inspiraci ke společným výletům. Lákají vás hrady a zámky, přírodní zajímavosti, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY