Bílá místa ve výzkumu holokaustu

Bílá místa ve výzkumu holokaustu - Tomáš Jelínek, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Jelínek,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bílá místa ve výzkumu holokaustu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bílá místa ve výzkumu holokaustu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Jelínek,. Číst Bílá místa ve výzkumu holokaustu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monografie Bílá místa ve výzkumu holokaustu je výsledkem desetileté přednáškové činnosti Spolku akademiků Židů a jeho tříleté spolupráce s Fakultou humanitních studií UK. V knize nejde jen o hlubší pochopení historických událostí z období vlády nacistů nad Evropou, ale také o studium důsledků holokaustu na poválečnou existenci přeživších a jejich potomků. Jednotlivé kapitoly demonstrují šíři témat, jímž se v současnosti domácí badatelé věnují. Hlavním posláním monografie je podpořit zájem o výzkum holokaustu nejen u mladé generace historiků,ale především badatelů dalších oborů.


...akademiků Židů (SAŽ) vydal ve spolupráci s Fakultou humanitních studií UK kolektivní monografii Bílá místa ve výzkumu holokaustu ... doc. PhDr. Blanka Soukupová, CSc. - Studium humanitní ... ... . Editoři Tomáš Jelínek a Blanka Soukupová přizvali k projektu, jenž trval rok a půl, patnáct spoluautorů z řady různých oborů. Monografie Bílá místa ve výzkumu holokaustu je výsledkem desetileté přednáškové činnosti Spolku akademiků Židů a jeho tříleté spolupráce s Fakultou humanitních studií UK. V knize nejde jen o hlubší pochopení historických událostí z období vlády nacistů nad Evropou, ale také o studium důsledků hol ... Czech Republic: Four concentration camps for ... - Romea.cz ... . V knize nejde jen o hlubší pochopení historických událostí z období vlády nacistů nad Evropou, ale také o studium důsledků holokaustu na ... Cíl projektu Kolektivní monografie „Bílá místa ve výzkumu holokaustu" Rozsah 376 stran, 49 obrázků Editoři: Ing. Tomáš Jelínek, Ph.D. a doc. PhDr ... Jsme veřejná univerzální knihovna, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY