100 nejlepších malých a středních pivovarů

100 nejlepších malých a středních pivovarů - Vladimír Jindřich, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Jindřich,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
100 nejlepších malých a středních pivovarů.pdf


Chcete si knihu přečíst?100 nejlepších malých a středních pivovarů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Jindřich,. Číst 100 nejlepších malých a středních pivovarů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha mapuje historii a současnost nejlepších malých a středních českých pivovarů. Smyslem publikace je seznámit čtenáře s těmi výrobci, kteří obohacují náš trh kvalitními produkty a vytvářejí tím tolik žádoucí protiváhu velkým výrobním kolosům. Tato kniha není pouhou encyklopedií nebo bedekrem, protože vznik většiny pivovarů, které se v knize představí, je doprovázen i zajímavým příběhem. Výjimečnost knihy spočívá v tom, že volbu pivovarů, které se v publikaci objevují, garantovali přední čeští odborníci.Kniha vyjde v celobarevném provedení v pevné vazbě a ve vysoké polygrafické kvalitě.


...apuje historii a současnost nejlepších malých a středních českých pivovarů ... mapa pivovaru | Srovnanicen.cz ... . Smyslem publikace je seznámit čtenáře s těmi výrobci, kteří obohacují náš trh kvalitními produkty a vytvářejí tím tolik žádoucí protiváhu velkým výrobním kolosům. 100 nejlepších malých a středních pivovarů Autor: Jindřich, Vladimír, Koláček, Luboš Y. a Spáčil, Dušan Nakladatel: Bondy Sdružení přátel piva EAN: 9788088073093 ISBN: 978-80-88073-09-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 192 stran, česky Rozměry: 15 × 21,2 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Hledáte 100 nejlepších malých a středních pivovarů od Vladimír ... 100 nejlepších malých a středních pivovarů - Vladimír ... ... . vydání) Hledáte 100 nejlepších malých a středních pivovarů od Vladimír Jindřich,Luboš Y. Koláček,Dušan Spáčil,? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR 100 nejlepších m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY