Příběhy pozoruhodných dětí

Příběhy pozoruhodných dětí - Amanda Liová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Amanda Liová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy pozoruhodných dětí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy pozoruhodných dětí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amanda Liová. Číst Příběhy pozoruhodných dětí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nevšední a nesmírně inspirativní kniha o nezlomné odvaze a síle lidské vůle líčí skutečné příběhy dětí a mladých lidí, kteří dosáhli na samé hranice lidských možností. Zvládli přežít v jihoamerické džungli či v australské pustině, čelit útoku aligátora nebo žraloka, přečkat lavinový zával, ustát vlastní nejistotu a strach. Dokázali zvítězit nad nepřízní osudu, nad krutostí okolí, nad šikanou i nad sebou samými. Věděli jste, že Louis Braille vymyslel písmo, které používají nevidomí a slabozrací na celém světě, ve svých patnácti letech? Tušili jste, že fenomenální brazilský fotbalista Pelé, se v devíti letech pevně rozhodl, že za Brazílii vyhraje světový pohár ve fotbale? Věřili byste, že i z ugandského slumu se dá prorazit do světa?


...y informace o produktu Kniha Příběhy pozoruhodných dětí - Amanda Liová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Příběhy pozoruhodných dětí - Amanda Liová ... Soutěž o knihu Příběhy pozoruhodných dětí | Souteže.cz ... . Příběhy pozoruhodných dětí. Amanda Liová. Nevšední a nesmírně inspirativní kniha o nezlomné odvaze a síle lidské vůle líčí skutečné příběhy dětí a mladých lidí, kteří dosáhli na samé hranice lidských možností. Příběhy pozoruhodných dětí Amanda Liová Nakladatel: Mladá fronta 2019 Kniha: Příběhy pozoruhodných dětí Autor: Amanda Liová - Nevšední a nesmírně inspirativní kniha o ne ... Vydavatelství Mladá fronta vydává knihu Příběhy ... ... . Příběhy pozoruhodných dětí Amanda Liová Nakladatel: Mladá fronta 2019 Kniha: Příběhy pozoruhodných dětí Autor: Amanda Liová - Nevšední a nesmírně inspirativní kniha o nezlomné odvaze a síle lidské vůle líčí skutečné příběhy dětí a mladých lidí, kteří dosáhli na samé hranice lidských možností. Ve vydavatelství Mladá fronta vychází knižn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY