Svět podle Koháka: Kůly v plotě 0,5

Svět podle Koháka: Kůly v plotě 0,5 - Jakub Kohák | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jakub Kohák
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět podle Koháka: Kůly v plotě 0,5.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svět podle Koháka: Kůly v plotě 0,5 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jakub Kohák. Číst Svět podle Koháka: Kůly v plotě 0,5 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jakub Kohák přispívá do zlatého fondu české literatury knihou Kůly v plotě 0.5, která je prequelem sequelu Kůly v plotě. Jak je to možné? Tato kniha totiž vyšla v roce 2014 jako Svět podle Koháka, takže Kůly v plotě byly jejím sequelem. Nyní ovšem vychází v novém kabátku a úpravě jako Kůly v plotě 0.5, tedy prequel Kůlů v plotě. Jakub Kohák tímto bezprecedentním počinem zvedl rukavici vhozenou Georgem Lucasem a pozvedl možnosti umělecké tvorby na zcela novou, netušenou úroveň. Kniha obsahuje humorné příběhy a postřehy ze života, které vycházely jako fejetony v deníku Metro do roku 2014.


...iha totiž vyšla v roce 2014 jako Svět podle Koháka, takže Kůly v plotě byly jejím sequelem ... Svět podle Koháka - Jakub Kohák — Kniha.cz ... . Nyní ovšem vychází v novém kabátku a úpravě jako Kůly v plotě 0.5, tedy prequel Kůlů v plotě. Všetky informácie o produkte Kniha Svět podle Koháka - Kůly v plotě 0,5 - Jakub Kohák, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Svět podle Koháka - Kůly v plotě 0,5 - Jakub Kohák. Svět podle Koháka totiž vyšel v roce 2014, takže Kůly v plotě byly jeho sequelem. Nyní o ... Svět podle Koháka: Kůly v plotě 0,5 - KOSMAS.cz ... . Svět podle Koháka totiž vyšel v roce 2014, takže Kůly v plotě byly jeho sequelem. Nyní ovšem vychází v novém kabátku a úpravě s podtitulem Kůly v plotě 0.5, tedy jakožto prequel Kůlů v plotě. Tato kniha totiž vyšla v roce 2014 jako Svět podle Koháka, takže Kůly v plotě byly jej...SOUVISEJÍCÍ KNIHY