Dyskalkulie: Jak pomáhat dětem, které mají potíže s početními úlohami

Dyskalkulie: Jak pomáhat dětem, které mají potíže s početními úlohami - Hendrik Simon | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hendrik Simon
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dyskalkulie: Jak pomáhat dětem, které mají potíže s početními úlohami.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dyskalkulie: Jak pomáhat dětem, které mají potíže s početními úlohami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hendrik Simon. Číst Dyskalkulie: Jak pomáhat dětem, které mají potíže s početními úlohami Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dyskalkulie je specifická porucha matematických schopností, která postihuje operace s čísly, matematické představy, prostorové představy apod. Občas se stane, že dítě, které v ostatních školních předmětech nezaostává, nebo je naopak velmi úspěšné, není schopno spočítat základní početní úlohy a ocitá se v bludném kruhu. Vlastní chyby v matematice ho deprimují, je frustrováno špatnými známkami v jediném předmětu a začne počty a matematiku odmítat a všechny své síly soustředí na jiné předměty. Rodiče si s ním občas nevědí rady a dávají mu najevo, že je "hloupé", když nezvládá tak jednoduché úlohy. Důležité je pochopit, že u dítěte s dyskalkulií nejde o celkový nedostatek inteligence, nýbrž nedostatek schopností v jediné oblasti - v matematice. Autor v knize postupně popisuje projevy dyskalkulie a krok za krokem na jednotlivých příkladech a rozborech základních početních úkonů a úloh nabízí recept, jak překonat psychické bariéry dyskalkulického dítěte vůči matematice a jak ho bezbolestně přivést k bezproblémovému počítání.


...t čas knihou Dyskalkulie: Jak pomáhat dětem, které mají potíže s početními úlohami! Na našem webu prazskamuzea1918-2018 ... PDF Název předmětu SPECIFICKÉ PORUCHY UČENÍ 1 ... .cz najdete knihu Dyskalkulie: Jak pomáhat dětem, které mají potíže s početními úlohami a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! SIMON, Hendrik. Dyskalkulie : jak pomáhat dětem, které mají potíže s početními úlohami.Vyd. 1. Praha: Portál, 2006. 166 s. ISBN 8073671042. Jak pomáhat dětem, ktré mají potíže s početními úlohami. Specifick ... Dyskalkulie: Jak pomáhat dětem, které mají potíže s ... ... .Vyd. 1. Praha: Portál, 2006. 166 s. ISBN 8073671042. Jak pomáhat dětem, ktré mají potíže s početními úlohami. Specifické poruchy učení jsou nejčastějším postižením, se kterým se učitelé setkávají. Logicky by na každé škole měl být pedagog, který je schopen s takovými žáky pracovat. Vše nasvědčuje, že tomu tak není. Dyskalk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY