O snovačce a přemyslovi

O snovačce a přemyslovi - Vilma Kadlečková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vilma Kadlečková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O snovačce a přemyslovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?O snovačce a přemyslovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vilma Kadlečková. Číst O snovačce a přemyslovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Co si počnou tři dcery Krokovy v moderním světě? Ve světě globalizace a mezinárodní integrace, kde o staré pověsti a svébytnost českého národa už nikdo nestojí? Věštkyně Libuše je šéfkou reklamní agentury Krok. Léčitelka Kazi pracuje v brněnské nemocnici. A Teta se drží toho, co vyznávala odjakživa: bylin, ezoteriky a mrtvých. Mohlo by to tak zůstat; jenže pak všechny postupně dostanou nabídku, která se odmítnout nesmí. Nechají se znovu vtáhnout do zápasu o český národ? Nebo se jejich angažmá změní v boj o moc, ve kterém hraje každá sama za sebe? A kolik temných tajemství vypluje na povrch – o pohanských rituálech, tajných plánech, smrtelné nenávisti a o přemyslovi, který před lety zmizel beze stop?


...ačce a přemyslovi book. Read 9 reviews from the world's largest community for readers ... O snovačce a Přemyslovi | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Co si počnou tři dcery Krokovy v moderním světě? Ve světě gl... Vilma Kadlečková - O snovačce a přemyslovi Argo 2015 Vilma Kadlečková se věnuje psaní docela dlouho. Již v roce 1987 se prosadila s povídkou Tři z Arkoné v soutěži o nejlepší Fantasy. Od té doby se její texty umístily v různých soutěžích. O snovačce a přemyslovi Autor: Kadlečková, Vilma Nakladatel: Argo EAN: 9788025714 ... O snovačce a přemyslovi - Vilma Kadlečková | Databáze knih ... . O snovačce a přemyslovi Autor: Kadlečková, Vilma Nakladatel: Argo EAN: 9788025714386 ISBN: 978-80-257-1438-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 176 stran, česky Rozměry: 15 × 21,3 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) O čem je kniha O snovačce a přemyslovi? Co si počnou tři dcery Krokovy v moderním světě? Ve světě glob...SOUVISEJÍCÍ KNIHY