Jak na spolkový rejstřík

Jak na spolkový rejstřík - Jaroslav Benák, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Benák,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak na spolkový rejstřík.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak na spolkový rejstřík ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Benák,. Číst Jak na spolkový rejstřík Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jste jedním ze 60 tisíců existujících spolků, dříve občanských sdružení? Publikace Vás provede procesem nutného zápisu do spolkového rejstříku, který musí do konce roku 2016 provést všechny organizace, které měly dříve právní formu občanského sdružení. Naleznete informace o tom, jaké podklady je třeba připravit (včetně vzorů základních listin – prohlášení zapisované osoby a souhlas vlastníka nemovitosti s umístěním sídla), jak vyplnit interaktivní formulář (včetně detailního návodu) a jak postupovat při komunikaci s rejstříkovým soudem. Publikace se věnuje jak prvozápisu nového spolku, tak změně údajů. Naleznete informace i k přeměně, kdy se spolek mění na ústav či sociální družstvo.


...d like to show you a description here but the site won't allow us ... Zákon o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob ... ... . Všechny zapsané spolky na jednom místě | Spolkový rejstřík | Rejstřík spolků | Registr spolků | Vyhledávač spolků | Nepodařilo se vám nalézt požadovaný spolek? Zkuste zadat jen několik slov z názvu. Nebo zkuste místo Tělovýchovná jednota zadat TJ apod. Jak na spolkový rejstřík Publikace Vás provede procesem nutného zápisu do spolkového rejstříku, který musí do konce roku 2016 provést všechny organizace, které měly dříve právní formu... Jak na spolkový . rejstřík. Jaroslav Benák. David Zahumen ... Kniha: Jak na spolkový rejstřík | Knihy.ABZ.cz ... ... Jak na spolkový . rejstřík. Jaroslav Benák. David Zahumenský. Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této tištěné či elektronické knihy nesmí být . reprodukována ani šířena v papírové, elektronické či jiné podobě bez předchozího . písemného souhlasu nakladatele...SOUVISEJÍCÍ KNIHY