Kuchařka, která má duši

Kuchařka, která má duši - Jan Pavlas | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Pavlas
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kuchařka, která má duši.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kuchařka, která má duši ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Pavlas. Číst Kuchařka, která má duši Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kuchařka, která má duši je unikátní kuchařská kniha obsahující recepty z celého světa. Najdete v ní poklady středoevropské kuchyně, stejně jako i spoustu specialit z celého světa. Některé pokrmy byly připraveny v tradičním pojetí, jiné ve stylu moderní fusion kuchyně. Autor vám poodhalí tajemství přípravy tradičních indických curry nebo klasických pokrmů asijské kuchyně. Kapitola o filipínské kuchyni se dotýká pro našince prozatím neprobádaných končin a obsahuje spoustu informací, které zatím nikdo nikdy v češtině nepublikoval. Je libo spaghetti carbonara nebo chow mein? Málokdo ví, jak tyto pokrmy připravit správně. Kniha obsahuje i několik neotřelých salátů inspirovaných různými světovými kuchyněmi a sladkou tečku na závěr, která se neobejde bez poctivého jablečného štrúdlu z domácího těsta. Řečeno stručně a jasně, každá stránka této knihy je odrazem pekelné dvouleté kulinářské dřiny.


...ka, která má duši je unikátní kuchařská kniha obsahující recepty z celého světa ... Recepty.cz - On-line kuchařka ... . Najdete v ní poklady středoevropské kuchyně, stejně jako i spoustu specialit z celého světa. Některé pokrmy byly připraveny v tradičním pojetí, jiné ve stylu moderní fusion kuchyně. Kuchařka, která má duši. Unikátní kuchařská kniha, ve které najdete recepty z celého světa: Poklady středoevropské kuchyně. Tradice se setkává ruku v ruce s moderním pojetím vaření. Spousta specialit z cel ... Kuchařka, která má duši | Jan Pavlas ... . Tradice se setkává ruku v ruce s moderním pojetím vaření. Spousta specialit z celého světa. Zajímavé recepty z jižní Ameriky, Francie nebo třeba i z Ruska. Kuchařka, která má duši je odrazem kulinářské pouti z rodné domoviny až na konec světa a pevně věřím, že osloví jak kuchařské začátečníky a milovníky jednoduchosti, tak pokročilé gastronomické harcovníky zocelen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY