Jet - Procitnutí

Jet - Procitnutí - Blake Russell | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Blake Russell
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jet - Procitnutí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jet - Procitnutí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Blake Russell. Číst Jet - Procitnutí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Osmadvacetiletá Jet byla kdysi jednou z nejvýkonějších agentek Mossadu. Pak se ale rozhodla fingovat vlastní smrt a tuto část svého života navždy pohřbít. Jenže minulost se tak snadno nevzdává… Jetin poklidný nový život naruší brutální útok a ex-agentka se musí vrátit k tajnému životu plnému krutosti a klamu, aby zachránila sebe i ty, které miluje. Román Jet: Procitnutí přivádí na scénu novou atypickou protagonistku, jež se musí vypořádat s drsnou a nekompromisní skutečností plnou nečekaných zvratů a střemhlavých pádů do neznáma. Fanoušci Lizbeth Salanderové, Salt nebo Bourneovy trilogie se mohou těšit na zběsilou jízdu, která je každou další prudkou zatáčkou přiblíží k vyvrcholení stejně překvapivému a nekonvenčnímu, jako je samotná hlavní hrdinka.


...nu Procitnutí se českým čtenářům poprvé představuje nonkonformní hrdinka Maya, která je majitelkou kavárny na Trinidadu jen pár prvních řádek ... Kniha Jet - Procitnutí - Russell Blake | Dobré Knihy.cz ... . Protože vzápětí ji jdou po ... Já žiju! JÁ ŽIJU! Kde mě můžete sledovat: https://www.facebook.com/PopkulturniZurnalista/ Román Jet: Procitnutí přivádí na scénu novou atypickou protagonistku, jež se musí vypořádat s drsnou a nekompromisní skutečností plnou nečekaných zvratů a střemhlavých pádů do neznáma. ‎Jet bývala nejvýkonnější agentkou Mossadu, ale okolnosti ji přinutily tuto životní cestu přehodnotit. Aby se zbavila okovů tajné služby, př ... Jet - Procitnutí - Russell Blake | Knihy.ABZ.cz ... . ‎Jet bývala nejvýkonnější agentkou Mossadu, ale okolnosti ji přinutily tuto životní cestu přehodnotit. Aby se zbavila okovů tajné služby, předstírala vlastní smrt a myslela, že tím svou minulost definitivně pohřbila. Jenže minulost se tak snadno nevzdá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY