Rozhovory pod věží

Rozhovory pod věží - Max Kašparů | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Max Kašparů
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozhovory pod věží.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rozhovory pod věží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Max Kašparů. Číst Rozhovory pod věží Online je nyní tak snadné!

POPIS


Osvědčený průvodce pravdami víry, modlitby, svátostmi a Desatera. Kniha vtipně usnadňuje pohotovou orientaci v každodenním prožívání víry. V jednom rozhovoru se přiznal, že se pozorně chrání před třemi chorobami současnosti. Před diktaturou korektnosti, bezbřehým liberalismem a zblázněnou tolerancí. Odmítá se jim přizpůsobit. Pokud jde o jeho názory v oblasti církevního života, odmítá žasnout, tleskat a přizpůsobit se, jde-li například o postupující neúctu ke svátostem, hlavně k Eucharistii. Odmítá se přizpůsobit ústupkům a povrchnostem při takzvaném hledání „nových, široce otevřených pastoračních cest“ a podbízení se v tomto směru dnešní době, světu, který se chce hlavně bavit. A když se bavit, tak už i v kostele. Max Kašparů proto bývá nesrozumitelný těm, kteří v duchovním životě preferují rádoby intelektuální pozérství, kavárenský snobismus, jalový „jakobysmus“ a hru na katolickou víru.


...ozhovory pod věží Přidat komentář. Jana512 ... Rozhovory pod věží (Max Kašparů) > kniha | PreSkoly.sk ... . 4 14. února. Max Kašparů, lékař duše i těla, jako řeckokatolický kněz a psychiatr rozumí lidské duši a snaží se poučit a pomoci i řadou svých knih, psaných srozumitelným způsobem. ... Téma/žánr: Kašparů - Jaroslav Max - psychiatři - řeckokatoličtí kněží -- Česko -- 20.-21. století - názory a postoje - životní moudrost - společnost a politika - moderní společnost - rodiče a děti - psychiatrie - liturgie - křesťanská víra, Počet stran: 174, Cena: 203 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelství: Nakladatelství Cesta Rozhovory pod věží | Osvědčený průvodce pravdami víry, modlitby, svátostmi a Desatera. Kniha vtipně usnadňuje pohotovou orientaci v ... Kniha: Rozhovory pod věží (Max Kašparů) | Martinus ... . Kniha vtipně usnadňuje pohotovou orientaci v každodenním prožívá Max Kašparů: Ro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY