365 dní s Anselmem Grünem

365 dní s Anselmem Grünem - Anselm Grün | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anselm Grün
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
365 dní s Anselmem Grünem.pdf


Chcete si knihu přečíst?365 dní s Anselmem Grünem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anselm Grün. Číst 365 dní s Anselmem Grünem Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Nejcennější na setkání s otci pouště, z kterých čerpá své zkušenosti i Anselm Grün, je to, že nás vedou do hlubin naší vlastní duše.“ Prokop Siostrzonek, kněz, benediktinský mnich, arciopat Břevnovského kláštera Anselm Grün napsal 365 meditací pro naše duchovní zápasy během roku. Čerpá v nich z moudrosti pouštních otců, z Bible i ze svých bohatých zkušeností. Hledá v nich odpověď na otázku: Jak zacházet s našimi myšlenkami, emocemi a vášněmi, pokud se nás snaží ovládnout a připravit o vnitřní svobodu? Jedním z receptů na takové myšlenky je podle otců pouště připomenout si vhodný výrok z Písma. Když si dáme před oči alternativu k tomu, co je negativní, vyhneme se iluzím, kterých je náš život plný. V Písmu k nám přece mluví sám Bůh.


...5 dní s Anselmem Grünem(Grün Anselm) - „Nejcennější na setkání s otci pouště, z kterých čerpá své zkušenosti i Anselm Grün, je to, že nás vedou do hlubin naší vlastní duše ... 365 dní s Anselmem Grünem (Anselm Grün) | Detail knihy ... ... ." Prokop Siostrzonek, kněz, benediktinský mnich, arciopat Břevnovského kláštera Anselm Grün napsal 365 meditací pro naše duchovní zápasy během roku. 365 dní s Anselmem Grünem Autor: Grün, Anselm Nakladatel: Karmelitánské nakladatelství EAN: 9788075661128 ISBN: 978-80-7566-112-8 Originál: Jeder Tag ein neuer Anfang Překlad: Hubková, Jindra Popis: 1× kniha, vázaná, 420 stran, česky Rozměry: 12 × 18 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) 0 hodnocení 365 dní s Anselmem Grünem 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte ... 365 dní s Anselmem Grünem | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . vydání) 0 hodnocení 365 dní s Anselmem Grünem 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY