Smrtičovi 6: Doktor kuje pikle

Smrtičovi 6: Doktor kuje pikle - Harald Tonollo | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Harald Tonollo
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Smrtičovi 6: Doktor kuje pikle.pdf


Chcete si knihu přečíst?Smrtičovi 6: Doktor kuje pikle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Harald Tonollo. Číst Smrtičovi 6: Doktor kuje pikle Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lektvar je to opravdu nechutný. Polly naskákaly na obličeji červené pupínky a udělala by všechno pro to, aby se jich zbavila. Ale nepomáhá jí ani smrdutý léčivý lektvar, který se v rodině Smrtičových používá odnepaměti. Ostatní členy rodiny léčí spolehlivě, ale u Polly je jeho účinek katastrofální. Nezbývá než se obrátit na odborníka, ale tenhle doktor se zajímá o všechno možné, jen ne o svou pacientku. Má rozhodně něco za lubem! Přeložila Alena Bezděková.


...s a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online ... Tonollo Harald - megaknihy.cz ... . Easily share your publications and get them in front of Issuu's ... Harald Tonollo. Doktor kuje pikle Příběhy rodiny Smrtičovy 6. S ilustracemi Carly Miller. KNIŽNÍ KLUB. Smrticovi 6.indd 3. 17.6.15 11:37 Smrtičovi 6: Doktor kuje pikle je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Harald Tonollo. Přečtěte si s námi knihu Smrtičovi 6: Doktor kuje pikle na prazskamuzea1918-2018.cz Lektvar je to opravdu nechut ... Smrtičovi 6: Doktor kuje pikle - Harald Tonollo | Knihy ... ... . Přečtěte si s námi knihu Smrtičovi 6: Doktor kuje pikle na prazskamuzea1918-2018.cz Lektvar je to opravdu nechutný. při objednávce nad 399,- od nás máte dopravu ZDARMA, svou zásobu čtení si můžete objednat poštou, PPL, anebo osobně vyzvednout přímo v Paláci knih...SOUVISEJÍCÍ KNIHY