10 pohádek pro Justýnku

10 pohádek pro Justýnku - Karel Klimeš | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Klimeš
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
10 pohádek pro Justýnku.pdf


Chcete si knihu přečíst?10 pohádek pro Justýnku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Klimeš. Číst 10 pohádek pro Justýnku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každý správný tatínek vypráví svým dětem pohádky. A každý správný dědeček vypráví svým vnukům pohádky. Tatínek Kája vyprávěl pohádky svým dcerám. A děda Kája vyprávěl pohádky vnučce Justýnce. Justýnce se pohádky moc líbily, a tak babička Táňa jednoho dne dědovi Kájovi řekla: „Ty pohádky musíš napsat, mně se taky moc líbí”. A tak děda Kája napsal pro Justýnku pohádky o nezbedném Autíčku a Náklaďáčkovi, kteří prožívají mnohá dobrodružství a potom se vždy rádi vrací zpátky na Justýnčino tričko, kam patří. A aby se knížka Justýnce opravdu líbila, poprosil děda Kája paní malířku Šuleřovou a ta do ní namalovala krásné obrázky a jak se všechno povedlo, mohou nyní posoudit i ostatní.


...y informace o produktu Kniha 10 pohádek pro Justýnku, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze 10 pohádek pro Justýnku ... SURSUM ... . Objednávejte knihu 10 pohádek pro Justýnku v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků 10 pohádek pro Justýnku. Celkové hodnocení ... „Ty pohádky musíš napsat, mně se taky moc líbí". A tak děda Kája napsal pro Justýnku pohádky o nezbedném Autíčku a Náklaďáčkovi, kteří prožívají mnohá dobrodružství a potom ... Poradna 10 pohádek pro Justýnku - Heureka.cz ... . A tak děda Kája napsal pro Justýnku pohádky o nezbedném Autíčku a Náklaďáčkovi, kteří prožívají mnohá dobrodružství a potom se vždy rádi vrací zpátky na Justýnčino tričko, kam.. Hledáte 10 pohádek pro Justýnku od Karel Klimeš? Dnes objednáte, zítr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY