Holky to někdy nemaj lehký

Holky to někdy nemaj lehký - Radkin Honzák, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Radkin Honzák,
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Holky to někdy nemaj lehký.pdf


Chcete si knihu přečíst?Holky to někdy nemaj lehký ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radkin Honzák,. Číst Holky to někdy nemaj lehký Online je nyní tak snadné!

POPIS


Říká se, že žena vydrží víc než kůň. A kolik toho vlastně vydrží kůň? Hodně, i když se někdy splaší, začne vyvádět a občas jde dokonce hlavou proti zdi. Ať to stojí, co to stojí. Jak říká v knize Holky to někdy nemaj lehký psychiatr Radkin Honzák, je bláhové si myslet, že náš život řídí rozum. Jsou to emoce, co vedou naše kroky a občas s námi i pořádně lomcují! V rozhovoru s novinářkou Klárou Mandausovou prozrazuje mnoho dalších věcí o lásce, zdraví, vztazích, rodinných vzorcích, výchově, morálce, zkrátka o všem, čím každý den žijeme, z čeho se radujeme nebo s čím zápolíme. Jeho vyprávění je proložené příběhy deseti žen, se kterými život pořádně zacloumal. Měly namířeno k samému dnu, ale když už bylo na dosah, dokázaly sebrat síly, nadechly se a vydaly zpátky. Jejich životní osudy komentuje s laskavým nadhledem psychiatrička Alena Večeřová Procházková: Jak je ovlivnila rodina, co udělaly špatně, co naopak dobře a v čem můžou být příkladem pro ostatní? To všechno se dozvíte. A pozor, i když jsou v názvu holky, není to zdaleka čtení pouze pro ženy. Mužům vstup na stránky téhle knihy nejenže není zakázán, je dokonce velmi žádoucí! Je vám, pánové, přece jasné, že rčení o koni a výdrži, platí i pro vás?


...upte knihu Holky to někdy nemaj lehký (Radkin Honzák; Alena Večeřová-Procházková; Klára Mandausová) s 20 % slevou za 239 Kč v ověřeném obchodě ... Holky to někdy nemaj lehký - Knihy.cz ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů. Holky to někdy nemaj lehký Autor: Honzák, Radkin, Mandausová, Klára a Večeřová-Procházková, Alena Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020455048 ISBN: 978-80-204-5504-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 14,5 × 22,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Jak říká v knize Holky to někdy nemaj lehký psychiatr Radkin Honzák, je bláhové si myslet, že náš život řídí rozum. Jsou to emoce, ... Holky to někdy nemaj lehký - Knihkupectví Luxor ... . vydání) Jak říká v knize Holky to někdy nemaj lehký psychiatr Radkin Honzák, je bláhové si myslet, že náš život řídí rozum. Jsou to emoce, co vedou naše kroky a občas s námi i pořádně lomcují! V rozhovoru s novinářkou Klárou Mandausovou prozrazuje mnoho dalších věcí o lásce, zdraví, vztazích, r...SOUVISEJÍCÍ KNIHY