Velká kniha o dřevě

Velká kniha o dřevě - Martin Patřičný | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Patřičný
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha o dřevě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká kniha o dřevě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Patřičný. Číst Velká kniha o dřevě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Martin Patřičný (nar. 1955) je výtvarník-dřevař, autor řady knih a vypravěč. Řemeslu se vyučil soukromě u svého strýce-řezbáře a výtvarné práci se dřevem se plně věnuje od roku 1988. Je spoluautorem scénáře a průvodcem 26 díly velkého televizního dokumentu Kus dřeva ze stromu (scénář a režie Bedřich Ludvík, 2009). Má za sebou přes sto výstav v tuzemsku, v zahraničí vystavoval mj. v Nizozemsku, ve Francii, Německu, Rakousku, Dánsku, Švédsku, Belgii, Itálii či v Kanadě. Velká kniha o dřevě představuje ojedinělou publikaci, která se věnuje dřevu ze všech možných aspektů od praktického využití, přes jeho symboliku až po význam v umění. Kniha obsahuje profily zhruba padesáti dřevin, které doprovází množství unikátních barevných fotografií.


...e Velká kniha o dřevě od Martin Patřičný? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Velká kniha o dřevě - Knihkupectví Luxor ... . 33 prodejen po celé ČR Velká kniha o dřevě 2016; Kus dřeva ze stromu (poznání) 2011; Patřičná čítanka 2014; Jako v nebi 2012; všech 10 knih autora. Kniha Velká kniha o dřevě je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 3x: Velká kniha o dřevě představuje ojedinělou publikaci, která se věnuje dřevu ze všech možných aspektů od praktického využití, přes jeho symboliku až po význam v umění. Kniha obsahuje profily zhruba padesáti dřevin, které doprovází množství unikátních barevných fotogr ... Velká kniha o dřevě - Martin Patřičný | Databáze knih ... . Kniha obsahuje profily zhruba padesáti dřevin, které doprovází množství unikátních barevných fotografií. ... Velká kniha o dřevě Autor: Patřičný, Martin Nakladatel: Fortuna Libri EAN: 9788075460530 ISBN: 978-80-7546-053- Popis: 1× kniha, vázaná, 272 stran, česky Rozměry: 22,5 × 29,5...SOUVISEJÍCÍ KNIHY