Cesta ke svobodě

Cesta ke svobodě - Robert Detzler | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Detzler
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta ke svobodě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta ke svobodě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Detzler. Číst Cesta ke svobodě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Spiritual Response Therapy (SRT) je terapie, která pracuje se záznamy naší duše, v nichž hledá a čistí disharmonické programy z tohoto života i z životů minulých. Autor Robert E. Detzler byl zkušeným učitelem, poradcem a duchovním.Pomocí Cesty ke svobodě, sítě vaší mysli, vás autor knihy Cesta ke svobodě naučí pracovat na obnově vašeho mentálního, emocionálního a fyzického zdraví. S metodou Spiritual Response Therapy můžete také pomáhat rodině, přátelům a dalším lidem, kteří by chtěli výrazně změnit svůj život k lepšímu. Kniha Cesta ke svobodě přináší postup, který vás krok za krokem povede k používání kyvadla a speciálních tabulek pro práci s Vyšším Já, ke zpřístupnění a řešení podvědomých programů a škodlivých energií, k jejich nahrazení pozitivními programy a k vyčištění vašich duševních záznamů.


...d sametové revoluce! Oslavte to s TV Nova dokumentem Cesta ke svobodě ... Cesta ke svobodě (TV film) (2019) | Videa | ČSFD.cz ... . Televize Nova se rozhodla oslavy výročí třiceti let svobody pojmout po svém. A proto bude chystaný dokument ... Dokument k výročí 30 let od sametové revoluce: Cesta ke svobodě Link. Sdílet link × ... PŘEČTI SI POPISEK Mapa ke stažení: http://uloz.to/x3GXQe7/cesta-ke-svobode-rar YouTube kanál od Herodos: http://www.youtube... Faster EFT.Metoda osobního rozvoje.Představení metody. M ... Cesta ke skutečné svobodě — ONLINE KNIHOVNA Strážné věže ... .youtube... Faster EFT.Metoda osobního rozvoje.Představení metody. Měsíční cesta ke svobodě.Osobní životní koučink. 30 let od Sametové revoluce. Mysleli jsme si, že už víme všech...SOUVISEJÍCÍ KNIHY