Zachraň jídlo v kuchyni: 100 receptů, rad a tipů, jak využít jídlo až do posledního kousku

Zachraň jídlo v kuchyni: 100 receptů, rad a tipů, jak využít jídlo až do posledního kousku - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zachraň jídlo v kuchyni: 100 receptů, rad a tipů, jak využít jídlo až do posledního kousku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zachraň jídlo v kuchyni: 100 receptů, rad a tipů, jak využít jídlo až do posledního kousku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Zachraň jídlo v kuchyni: 100 receptů, rad a tipů, jak využít jídlo až do posledního kousku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Až polovina potravinového odpadu v EU vzniká v domácnostech. Nakoupíme toho více než potřebujeme, nevíme, jak správně skladovat potraviny, nebo nám chybí inspirace. Proto vznikla kuchařka Zachraň jídlo v kuchyni, která vás naučí, jak doma méně plýtvat jídlem a ušetřit peníze a přírodu. Na 256 stranách textu najdete přes 100 receptů z potravin, které v českých domácnostech nejčastěji zbývají. Nebudou chybět postupy, jak zpracovat maso, sezónní ovoce a zeleninu nebo opomíjené části potravin jako je mrkvová nať nebo košťál brokolice. Kuchařku uvede předmluva Massima Bottury a doprovodí ji texty o plýtvání, příběhy dobré praxe a recepty předních českých foodblogerů.


...ka Zachraň jídlo v kuchyni Představujeme vám 100 receptů, rad a tipů, jak využít jídlo až do posledního kousku ... Zachraň jídlo v kuchyni 100 receptů, rad a tipů, jak ... ... . V knize pracujeme se surovinami, které v českých domácnostech nejčastěji zbývají. Kuchařka Zachraň jídlo v kuchyni Představujeme vám 100 receptů, rad a tipů, jak využít jídlo až do posledního kousku. V knize pracujeme se surovinami, které v českých domácnostech nejčastěji zbývají. Ta dá! Představujeme vám 256 stran plných rad, tipů a receptů, díky kterým spotřebujete suroviny do posledního ... "Zachraň jídlo v kuchyni": kuchařka s návodem, jak ... ... . Ta dá! Představujeme vám 256 stran plných rad, tipů a receptů, díky kterým spotřebujete suroviny do posledního kousku. Kuchařku Zachraň jídlo v kuchyni jsme připravovali dva roky. Trápí vás přebytky v kuchyni a nechce vyhazovat pokrmy, které vám zbyly třeba po víkendovém hodování? Inspirujte se unikátní kuchařkou »Zachraň jídlo v kuchyni« s podtitulem 100 receptů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY