Úlovek

Úlovek - Taylor Stevensová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Taylor Stevensová
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Úlovek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Úlovek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Taylor Stevensová. Číst Úlovek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další napínavý thriller z pera autorky bestselleru Lovkyně informací s jedinečnou hrdinkou, která neumí žít bez nebezpečí – a přitahuje problémy. S krví na rukou a duší zatíženou vinou prchá Vanessa Michael Munroeová do Džibuti, aby se tam na čas ukryla před ne zrovna legální minulostí, před odpovědností, před výčitkami svědomí. Bývalá elitní lovkyně informací teď pracuje pro místní námořní bezpečnostní tým a snaží se vyhnout jakémukoli konfliktu. Daří se jí to až do chvíle, než ji její šéf přinutí nastoupit jako člen ochranky na loď směřující do Keni. Jakmile Vanessa odhalí, co je na palubě, rozhodne se utéct – příležitost se jí naskytne v okamžiku, kdy je loď přepadena. V náhlém popudu s sebou vezme i zraněného kapitána. K jejímu překvapení se však piráti mnohem víc než o nelegální zásilku zajímají právě o něj. Vanessa však svůj úlovek hned tak nedá – přinejmenším dokud nezjistí, co za tím vším vězí.


...g na hlubokém jezeře s čistou vodou v létě 2015 aneb jak chytat kapry v letních vedrech, když se jen letargicky válí pod hladinou ... Kate's lifestory with baby - Náš tesco úlovek 😍😍 Parádní ... ... . Plovoucí nástraha, dlouhý návazec z ... úlovek. 0 comments. share. save hide report. 100% Upvoted. Log in or sign up to leave a comment log in sign up. Sort by. best. no comments yet. Be the first to share what you think! More posts from the CITREDDIT community. 5. Posted by 4 days ago. Directed by Vojtech Moravec. With Sabina Laurinová, Marek Nemec, Roman Zach, Jirí Stepnicka. Další úlovek ... Nejlepší úlovek / Kettle of Fish (2006) | ČSFD.cz ... . 5. Posted by 4 days ago. Directed by Vojtech Moravec. With Sabina Laurinová, Marek Nemec, Roman Zach, Jirí Stepnicka. Další úlovek v podobě podpisu celebrity mají na stránkách památníků zaměstnanci České mincovny v J...SOUVISEJÍCÍ KNIHY