Jak být klukem: Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se googlit

Jak být klukem: Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se googlit - James Dawson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
James Dawson
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak být klukem: Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se googlit.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak být klukem: Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se googlit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Dawson. Číst Jak být klukem: Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se googlit Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chytrá, zábavná a otevřená příručka pro dospívající kluky zodpoví všechny důležité otázky, které si kladou kluci v pubertě. Autor, původním povoláním učitel, upřímně, vtipně a beze studu vysvětluje vše o sexu, sexuální orientaci, dospívání, o holkách, tělesných změnách, pocitech nebo šikaně, ale i o praktických věcech, jako je holení a oblékání (i svlékání ?). Tato kniha řadě rodičů ulehčí trapné chvilky, kdy se osmělují vstoupit do zrádných vod zásadního rozhovoru s ratolestí na prahu dospívání. Dokonce to udělá za ně. James Dawson působil jako učitel občanské výchovy a spolupracoval na projektu, který se soustředil právě na oblasti šikany, drog, alkoholu a sexuálního vzdělávání.V současné době se věnuje pouze psaní a žije v LOndýně. Jeho autorská prvotina pro dospívající mládež Hollow Pike byla nominována na prestižní cenu Queen of Teen prize. Když zrovna nepíše děsivé knihy pro teenagery, posloucháhudbu a sleduje Pána času a hororové filmy.


...t klukem: Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se googlit ... O ADHD v dospívání a dospělosti. Volné pokračování knihy ... ... . James Dawson Nakladatel ... co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se googlit. Přidat recenzi Recenze v médiích (1) Autoři ... autoři knih s podobným názvem - Jak být klukem a Jak být holkou - s odzbrojující upřímností a lehce ... aneb Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se Googlit. Jak může být člověk za borce a představovat si, že někoho sbalí, ... Jak být klukem. Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli ... ... . Jak může být člověk za borce a představovat si, že někoho sbalí, když má obličej samý beďar a chlupy mu rostou na místech, kde by podle něj neměly vůbec růst? Být holkou je skvělý. Ale někdy taky praštěný, zvláštní a nepochopitelný. Jak být klukem: Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se googlit James Dawson Nakladatel: Argo 2015 Jak být klukem Vše, co jste chtěli vědět o pu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY