Sama sobě šéfem: aneb Jak začít podnikat

Sama sobě šéfem: aneb Jak začít podnikat - Alexandra John | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alexandra John
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sama sobě šéfem: aneb Jak začít podnikat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sama sobě šéfem: aneb Jak začít podnikat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandra John. Číst Sama sobě šéfem: aneb Jak začít podnikat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Sama sobě šéfem aneb jak začít podnikat je určena všem ženám, které by chtěly začít podnikat nebo chtějí vědět co podnikání obnáší. Autorka popisuje všechny oblasti, kterým se každý kdo podniká musí věnovat a upozorňuje na co dát obzvlášť pozor. Čtenáři zde najdou praktické rady a tipy podané srozumitelným způsobem. Kniha je doplněna o konkrétní příklady z praxe. Autorka sama začala s podnikáním na internetu. Zastávala vedoucí pozice v oblasti marketingu i obchodu a nyní se kromě vlastní firmy intenzivně věnuje podpoře žen a rozvoji jejich podnikání. Jako úspěšná podnikatelka zažila vítězství i prohry, a proto přichází na knižní trh s komplexní publikací pro podnikatelky, která má ambice stát se jejich nepostradatelnou pomůckou a průvodcem při budování vlastní úspěšné firmy. Ať už plánujete podnikat z domova, na internetu nebo vybudovat velkou společnost, tato kniha vám odpoví na otázky s tím spojené.


...bě šéfem, Praha 1. 3.6K likes. Kniha Sama sobě šéfem je tu pro všechny ženy, které chtějí začít podnikat, ale mají strach nebo nevědí jak ... Sama sobě šéfem aneb Jak začít podnikat - FirstClass e-shop ... . Kniha Sama sobě šéfem aneb jak začít podnikat je určena všem ženám, které by chtěly začít podnikat nebo chtějí vědět co podnikání obnáší. Autorka popisuje všechny oblasti, kterým se každý kdo podniká musí věnovat a upozorňuje na co dát obzvlášť pozor. Kniha Sama sobě šéfem aneb jak začít podnikat je určena všem ženám, které by chtěly začít podnikat nebo chtějí vědět co podnikání ob ... Sama sobě šéfem -- aneb jak začít podnikat - Knihy.ABZ.cz ... . Kniha Sama sobě šéfem aneb jak začít podnikat je určena všem ženám, které by chtěly začít podnikat nebo chtějí vědět co podnikání obnáší. Autorka popisuje všechny oblasti, kterým se každý kdo podniká musí věnovat a upozorňuje na co dát obzvlášť pozor. Recenze: Sama sobě šéfem aneb Jak začít podnikat. Tuhle knížku jsem si chtěla přečíst docela dlouho a jsem ráda, že jsem se konečně dočkala. Byla jsem na ni hodně zv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY