Velká kniha vtipu

Velká kniha vtipu - Jaroslav Kerles | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Kerles
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha vtipu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká kniha vtipu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Kerles. Číst Velká kniha vtipu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato jedinečná kniha vtipu Jaroslava Kerlese přináší zatím největší výběr kresleného humoru tohoto předního karikaturisty a ilustrátora. Jeho nezaměnitelné kresby a vtipy plné poetiky a člověčenství, v nichž se odráží autorova jihočeská duše a jeho láska k životu a přírodě, si získaly srdce mnoha generací čtenářů. Kniha, která vychází u příležitosti autorových nedožitých osmdesátin, jistě potěší nejen jeho věrné příznivce a znalce ale i všechny, kteří prostě jen mají rádi ryzí humor a s Kerlesovým dílem se setkají poprvé.A jako bonus: Zajímá vás, jak některé Kerlesovy vtipy přišly na svět? I o tom se dočtete v této knize a to přímo z pera Jaroslava Kerlese!


...inečná kniha vtipu Jaroslava Kerlese přináší zatím největší výběr kresleného humoru tohoto předního karikaturisty a ilustrátora ... Velká kniha vtipu - Pavel Kantorek — Kniha.cz ... . Jeho nezaměnitelné kresby a vtipy plné poetiky a člověčenství, v nichž se odráží autorova jihočeská duše a jeho láska k životu a přírodě, si získaly srdce mnoha generací ... Velká kniha vtipu přináší průřez tvorbou Pavla Kantorka, jehož kresby jsou plné hravé ironie. Vybraných 500 vtipů určitě potěší všechny milovníky dobrého humoru. „Být humoristou není žádná legrace. Nedávno jsem se st ... Velká kniha vtipů - Tibor Špánik — Kniha.cz ... . Vybraných 500 vtipů určitě potěší všechny milovníky dobrého humoru. „Být humoristou není žádná legrace. Nedávno jsem se střetl s nahodilým chodcem, kterého jsem omylem přetáhl přes hlavu při otevírání deštníku. Velká kniha vtipu přináší průřez tvorbou Pavla Kantorka, jehož kresby jsou plné hravé ironie. Vybraných 500 vtipů určitě potěší všechny milovníky dobrého humoru. „Být...SOUVISEJÍCÍ KNIHY