Gyps: Aneb jak za jeden den zachránit svět

Gyps: Aneb jak za jeden den zachránit svět - Anna Woltz | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Woltz
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Gyps: Aneb jak za jeden den zachránit svět.pdf


Chcete si knihu přečíst?Gyps: Aneb jak za jeden den zachránit svět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Woltz. Číst Gyps: Aneb jak za jeden den zachránit svět Online je nyní tak snadné!

POPIS


Felicie a její mladší sestra Beata jsou právě u svého táty ve střídavé péči, když se to stane. Pád z kola a Beata musí do nemocnice. Felicie jde s ní a v prostředí nemocnice přemýšlí o své nové situaci dítěte rozvedených rodičů. Napadá ji: Pomohlo by manželství rodičů šest týdnů v sádře? Možná by je to dalo zase dohromady. Pak je tu ale i Adam a ona se zamiluje – tedy tak trochu. Velkolepá paralela o uzdravujících se ranách, dlouhodobých zraněních a bezpodmínečné vůli k životu nizozemské spisovatelky Anny Woltz je napsaná s lehkostí a s humorem. Oprávněně oceněno mnoha literárními cenami.


...neb, Jak za jeden den zachránit svět. Anna Woltz ; z nizozemského originálu Gips přeložila: Christine Klauszová ... Jak zachránit svět? - Země světa - cestování, poznávání ... ... ... Kniha: Gyps. Aneb jak za jeden den zachránit svět - Anna Woltz. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Gyps aneb jak za jeden den zachránit svět - Anna Woltz. Felicie a její mladší sestra Beata jsou právě u sv ... gyps - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . ... Gyps aneb jak za jeden den zachránit svět - Anna Woltz. Felicie a její mladší sestra Beata jsou právě u svého táty ve střídavé péči, když se to stane. Pád z kola a Beata musí do nemocnice. Felicie jede s ní a v prostředí nemoc... detail knihy Gyps aneb jak za jeden den zachrán...SOUVISEJÍCÍ KNIHY