Životní terno

Životní terno - Fredrik Backman | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Fredrik Backman
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Životní terno.pdf


Chcete si knihu přečíst?Životní terno ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Fredrik Backman. Číst Životní terno Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je noc před Štědrým dnem a nemocniční chodbou kráčí žena v šedém, aby si odvedla jednoho z nás.Má s sebou desky se jmény nás všech: pětileté holčičky trpící rakovinou, která maluje svou oblíbenou židličku na červeno, dvacetiletého mladíka leštícího pivní sklenici v milované hospodě, pětačtyřicetiletého muže, který uhání tmou v drahém autě a hledá, do čeho by narazil.Někdo z nás dnes přijde o život, pokud se někdo jiný dobrovolně nevzdá toho svého. Ale nestačí pouze zemřít, protože život není jen to, co právě končí. Život je všechno to, co se stalo předtím.Fredrik Backman umí mistrně vylíčit lidské pochyby a vnitřní démony, aniž ztrácí smysl pro humor. Toto vyprávění je mnohem smutnější než třeba Dickensova Vánoční koleda, ale i zde najdeme naději a možnost všechno napravit — i když za velmi vysokou cenu.


...í terno Fredrik Backman Nakladatel: Host 2019 Životní terno doporučuji všem komu se líbila Vánoční koleda nebo Volání netvora ... Editions of The Deal of a Lifetime by Fredrik Backman ... . Lenka.Vílka. 17 24. března. Možná je lepší, že jsem to četla až teď a ne před Vánocemi. Asi bych se rozsypala ještě víc než dneska. Malý a milý příběh o životních rozhodnutích a jejich následcích. Naprosto chápu, proč kniha ... Obsah knihy: Životní terno. Je noc před Štědrým dnem a nemocniční chodbou kráčí žena v šedém, aby si odvedla jednoho z nás. Má s sebou desky se jmé ... Životní terno - Fredrik Backman | Databáze knih ... . Je noc před Štědrým dnem a nemocniční chodbou kráčí žena v šedém, aby si odvedla jednoho z nás. Má s sebou desky se jmény nás všech: pětileté holčičky trpící rakovinou, která maluje svou oblíbenou židličku na červeno, dvacetiletého mladíka leštícího pivní sklenici v milované hospodě, pětačtyřicetiletého muže, který uhání ... ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY