Prašina - Černý merkurit

Prašina - Černý merkurit - Vojtěch Matocha | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vojtěch Matocha
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prašina - Černý merkurit.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prašina - Černý merkurit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vojtěch Matocha. Číst Prašina - Černý merkurit Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prašinu sevřel mráz, neobydlené ulice jsou zaváté sněhem. Od prvního dobrodružství Jirky a En uplynulo několik měsíců, přímo v tajemné čtvrti si vybudovali klubovnu zvanou Doupě a objevili prašinskou část Krchleby, ze které přichází hrozba pro celé město. Přesto se zdá, že jejich přátelství slábne. Na koho se ještě mohou spolehnout, když i oni dva před sebou mají tajnosti? Pod ocelovým nebem se odehraje strhující příběh, který vyvede z omylu všechny, kdo si mysleli, že na Prašině může nastat klid. Působivé ilustrace odhalí nová zákoutí a tajné stezky křižující záhadnou pražskou čtvrť.


... Vojtěch: Prašina: Černý Merkurit Po roce od vydání románu s tajemným názvem Prašina zve Vojtěch Matocha dětské čtenáře na další výpravu do záhadné pražské čtvrti, kde nefunguje elektřina ani jiné vymoženosti moderní doby ... Prašina - Černý merkurit — Tympanum ... . Při čtení první knihy Vojtěcha Matochy Prašina i při čtení té druhé s podnázvem Černý Merkurit se skvělými ilustracemi Karla Osohy mám vždy nutkavou potřebu jít Prašinu do Prahy hledat. Dokonce jsem litovala, že jsem si ulice a místa rovnou při čtení do mapy nezaznamenávala. Prašinu sevřel mráz, neobydlené ulice jsou zaváté sněhem. Od prvního dobrodružství Jirky a En uplynulo několik měsíců, přímo v tajemné ... Prašina - Černý merkurit - Vojtěch Matocha | KOSMAS.cz ... ... . Dokonce jsem litovala, že jsem si ulice a místa rovnou při čtení do mapy nezaznamenávala. Prašinu sevřel mráz, neobydlené ulice jsou zaváté sněhem. Od prvního dobrodružství Jirky a En uplynulo několik měsíců, přímo v tajemné čtvrti si vybudovali k... Prašina - Černý merkurit - Vojtěch Matocha (E-book ele...SOUVISEJÍCÍ KNIHY