Hrdinové z Dračí ulice – Ďábelské zrcadlo

Hrdinové z Dračí ulice – Ďábelské zrcadlo - Bernd Perplies | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Bernd Perplies
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrdinové z Dračí ulice – Ďábelské zrcadlo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrdinové z Dračí ulice – Ďábelské zrcadlo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernd Perplies. Číst Hrdinové z Dračí ulice – Ďábelské zrcadlo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tři děti, jeden drak a spousta dobrodružství! Sklep v neviditelném domě v Dračí ulici číslo 13 je odjakživa nedobytně uzamčený. Sando, Hanissa a Tomrin si už mnohokrát říkali, co tam asi může být. Nikdy se jim ale tajemný vchod nepodařilo odemknout. Jednoho dne však západka náhle povolí a poklop nad schody se otevře. Kamarádi neváhají a okamžitě se vydávají na průzkum. V ponurém sklepení objeví ďábelské zrcadlo. Pouhý pohled do něj vyvolá duchy z minulosti, kteří vůbec nejsou přátelští.


... z Dračí ulice - Ďábelské zrcadlo. Autor: Bernd Perplies: ... Hrdinové z Dračí ulice - Duchové z hlubin | Dumknihy.cz ... ... ... Kamarádi neváhají a okamžitě se vydávají na průzkum. V ponurém sklepení objeví ďábelské zrcadlo. Pouhý pohled do něj vyvolá duchy z minulosti, kteří vůbec nejsou přátelští. Tip. ... Hrdinové z Dračí ulice - Ďábelské zrcadlo Poprvé vydalo v roce 2012 nakladatelství Schneiderbuch, které patří do skupiny EGMONT, Verlagsgesellschaften mbH, Gertrudenstrasse 30-36, 50667 KÖln Hrdinové z Dračí ulice - Ďábelské zrcadlo % Listování. Hrdinové z Dračí ulice - Ďábelské zrcadlo Bernd Perplies ... Hrdinové z Dračí ulice - Tajemná korunovace | Albatrosmedia.cz ... . Hrdinové z Dračí ulice - Ďábelské zrcadlo Bernd Perplies. Sklep v neviditelném domě v Dračí ulici číslo 13 je odjakživa nedobytně uzamčený. Jednoho dne však západka náhle povolí a poklop nad scho...SOUVISEJÍCÍ KNIHY