Lapka - Poklad tří králů 2. díl

Lapka - Poklad tří králů 2. díl - Janne Kukkonen | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Janne Kukkonen
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Lapka - Poklad tří králů 2. díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lapka - Poklad tří králů 2. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Janne Kukkonen. Číst Lapka - Poklad tří králů 2. díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lapka ví, že prosadit se mezi zlodějíčky není jen tak. Ale protože je fikaná, obratná a ničeho se nebojí, jde si za svým. Při jedné loupeži se ale zaplete do nebezpečné sítě, která se táhne až do nadpřirozených hlubin minulosti. Stane se terčem vydírání mocichtivého hraběte, pro kterého má splnit nelehký úkol. Budou jí stačit síly a důvtip na to, aby přechytračila Klan ohně a zachránila svého nejbližšího přítele, učitele Seamuse?


... Poklad tří králů (2. díl) 2. díl Janne Kukkonen ... Lapka - Poklad tří králů (2. díl) ... . Malá loupežnice Lili se zapletla do nebezpečné hry. Vyvázne bez úhony? Dobrodružný fantasy komiks pro děti pokračuje . Lapka ví, že prosadit se mezi zlodějíčky není jen tak. Ale protože je fikaná, obratná a ničeho se nebojí, jde si za svým. Lapka - Poklad tří králů (1.díl) 1. díl Janne Kukkonen. 4,0 ( 2) Malá loupežnice vyráží do boje s prastarým zlem. Dobrodružný fantasy komiks pro děti. Mladá dívk ... Lapka - Poklad tří králů (3. díl) | Albatrosmedia.sk ... . Dobrodružný fantasy komiks pro děti. Mladá dívka mezi zlodějíčky? Kdo to kdy viděl! Lapka Lili je ale rozhodně na svém místě - je fikaná, obratná a nebojí se ničeho a nikoho, ani Velmistra cechu lapků ... Hledáte Lapka - Poklad tří králů (2. díl) od Janne Kukkonen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY