Parazit

Parazit - David Koepp | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Koepp
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Parazit.pdf


Chcete si knihu přečíst?Parazit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Koepp. Číst Parazit Online je nyní tak snadné!

POPIS


Před třiceti lety Roberto Diaz a Trina Romano, odborníci na bioterorismus, nechali uprostřed západoaustralské pustiny srovnat se zemí celou vesnici, když zjistili, že její obyvatele krutě pozabíjela parazitická houba či plíseň, která se sem dostala z vesmíru v jedné z nádrží, jež do tohoto Bohem zapomenutého koutu zeměkoule spadla spolu se zbytky vesmírné stanice Skylab, ale ta ji na oběžnou dráhu vynesla právě ze Země. Zapeklitá situace. Jediné, co ji dokáže zastavit, je chlad. Jeden vzorek si odveze do USA a nechá ho uložit ve vojenském podzemním skladišti pro možné budoucí válečné účely. Ale globální oteplování je tady, a tak se houba dostane ven a začne se rychle šířit přes těla lidí a zvířat, kteří pak umírají strašnou smrtí. Hrozí zničení celého světa. Jedině Roberto Diaz ví, co je ta potvora zač, a s pouhými dvěma komplici vytáhne do zdánlivě prohraného boje. Scenárista a režisér David Koepp se narodil roku 1963 v Pewaukee ve Wisconsinu. Vystudoval katedru filmové, divadelní a televizní tvorby na Kalifornské univerzitě v Los Angeles. Od roku 1990 se mu daří psát scénáře pro filmy, které se skutečně realizují. Po několika menších úspěších přišel ten hvězdný: David Koepp se podílel na scénáři Jurského parku, režírovaného Stevenem Spielbergem. Film měl celosvětový úspěch. Následovaly scénáře k velkofilmům Mission: Impossible, Spider-Man, Válka světů nebo Indiana Jones a tajemství křišťálové lebky. Filmy, které autor také sám režíroval, byly spíš skromnější, ale vyčnívá z nich Tajemné okno s Johnnym Deppem v hlavní roli, považované za jednu z nejlepších adaptací předlohy Stephena Kinga. První román od scenáristy Jurského parku. Sci-fi horor jako vystřižený ze starých dobrých osmdesátek.


... by Bong Joon Ho. With Kang-ho Song, Sun-kyun Lee, Yeo-jeong Jo, Woo-sik Choi ... Parazit (Parasite) izle full hd tek parça - MorFilmizle ... . Greed and class discrimination threaten the newly formed symbiotic relationship between the wealthy Park family and the destitute Kim clan. Parazit izle Parazit Altyazılı izle türkçe dublaj 1080p full hd seyret | Parazit filminin merkezinde Park ve Kim aileleri yer almaktadır.Neredeyse sefalet içerisinde yaşayan Kim ailesinin fertleri gerçek kimliklerini bir şekilde saklayarak birer birer zenginlikleri sınır tanımayan Park ailesinin himayesi altına girerler.Bu tuhaf işbirliği sürerken, sınıf atlama ve zengin olma ... Parazit Pa ... Parazit izle | Türkçe Dublaj Tek Parca 4k 1080p Full HD ... ... .Bu tuhaf işbirliği sürerken, sınıf atlama ve zengin olma ... Parazit Parazit izle , 2019 Güney 8.4 filmi Türkçe Dublaj Yüksek Kalite Parazit Parazit izle Parazit izle. Parazit İzle, Parazit filmi izle, Parazit Altyazılı izle, Parazit Türkçe Altyazılı izle, 2019 Güney Kore yapımı olan Parazit filminin toplam süresi 2 saat 12 daki...SOUVISEJÍCÍ KNIHY