Květ pouště: Podivuhodné putování somálské kočovnice

Květ pouště: Podivuhodné putování somálské kočovnice - Waris Dirie, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Waris Dirie,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Květ pouště: Podivuhodné putování somálské kočovnice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Květ pouště: Podivuhodné putování somálské kočovnice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Waris Dirie,. Číst Květ pouště: Podivuhodné putování somálské kočovnice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Waris Dirie pochází z rodiny kočovných nomádů, s nimiž vyrůstala v somálské poušti. V třinácti utekla do Mogadiša, odkud se po čase dostala do Londýna a do New Yorku, kde se jí podařilo vybudovat závratnou kariéru herečky, spisovatelky a supermodelky mezinárodního věhlasu. Waris Dirie je přední protagonistkou boje proti ženské obřízce – sama ví, o čem mluví. V pouhých pěti letech podstoupila infibulaci, nejkrutější formu ženské obřízky vůbec.


...e kniha Květ pouště? Strhující autentická výpověď mladé somálské ženy, která si troufla vzdorovat osudu a uspěla ... Květ pouště - podivuhodné putování somálské kočovnice ... ... . V pouhých třinácti letech uprchla Waris ze své rodinné komunity, protože ji otec s vyhlídkou na získání několika velbloudů hodlal provdat za velmi starého muže. Květ pouště: Podivuhodné putování somálské kočovnice. Waris Dirie ... Květ pouště Podivuhodné putování somálské kočovnice. ... ve své literární prvotině Květ pouště popisuje svou cestu od somálské kočovnice až k celosvětově známé mod ... Květ pouště - Podivuhodné putování somálské kočovnice ... ... . ... ve své literární prvotině Květ pouště popisuje svou cestu od somálské kočovnice až k celosvětově známé modelce. Kniha je rozdělena na několik kapitol, z nichž každá popisuje jedno ... Kniha: Květ pouště - Podivuhodné putování somálské kočovnice - Waris Dirie; Cathleen Millerová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop...SOUVISEJÍCÍ KNIHY